رفتن به مطلب
najafi613

ترجمه پلاگین زیبای امتیاز دهی آجاکسی به مطالب (Extra Vote )

پست های پیشنهاد شده

توسط پلاگین Extra Vote امکان امتیاز دهی آجاکسی به مطالب را به صورت بسیار زیبا وشیک خواهید داشت و می تواند جایگزین مناسبی برای امتیاز دهی سنتی جوملا باشد

این پلاگین چندین بار به فارسی ترجمه شده است ولی چون امکانات زیادی در نسخه های جدید به آن اضافه شده آخرین نسخه آن را هم به فارسی ترجمه کردم (2.5.2 )

شما توسط این پلاگین می توانید در هر قسمت از متن و مطالب خود که بخواهید امکان امتیاز دادن را به صورت زیبای پنج ستاره آجاکسی اضافه نمایید کافی است کدهای {extravote 1}, {extravote 2}, {extravote 3} و .... را در هرقسمت از مطالب خود قرار دهید

همچنین می توانید امکان امتیاز دهی را برای کاربران ثبت نام کرده محدود سازید یا امتیاز دهی را در قسمتهای مختلف مانند بعد از عنوان یا بعد از مطلب قرار دهید و سایر امکانات که امیدوارم مورد پسند شما قرار گیرد

پلاگین Extra Vote در جوملای جهانی

http://extensions.joomla.org/extensions/clients-a-communities/ratings-a-reviews/5483

سایت دمو

http://joomla.vargas.co.cr/en/news/26-joomla-plugins/62-extra-vote-plugin

لینک دانلود

لینک دانلود از سرور جومینا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من این پلاگین رو استفاده کردم، ستاره ها رو زیر عنوان مطلب نمایش میده

چطور میتونم تنظیم کنم که ستاره ها رو جلوی عنوان مطلب نمایش بده؟

یعنی نره خط پایین؟

توی قالب باید تنظیم کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...