رفتن به مطلب
alikarimi8

درخواست كمك براي ايجاد صفحه اينترو

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه اساتيد.

من ميخوام در وبسايتم يه صفحه اينترو html داشته باشم داشته باشم كه اين صفحه دوتا لينك داره ويه لينكش لينك ورود به سايته جوملامه.اگه ممكنه لطفا كمكم كنيد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از دو روش می شود که یکی در طراحی قالب ها می باشد مثلا قالب محرمی که آقای تهرانی زدن که با تغییر فایل ایندکشون این امر موجب شد

و راهی که خودم همیشه روش تعکید می کنم با کمی دانش اچتی ام ال می توانید به سادگی انجام دهید

اونم نوشتن کد مورد نظر به زبان html و اون رو با این نام ذخیره کنید index.html حالا وقتی سایت شما رو لود می کنند اول این صفحه لود می شود که به راحتی می شود هرکارو رو کرد

با تشکر شهریار

لینک به ارسال

با تشكر از شما.من اين كاررو انجام دادم ولي مثل اينكه href لينكي كه در index.html ميدم مشكل داره.مثلا اگه آدرسه سايتم اين باشه(www.domain.com) بايد چه href ي بدم؟

لینک به ارسال

با تشكر من دقيقا همين لينكو بش ميدادم الته بدون http اولش ولي ارور 404 ميومد .ونكته ديگه وقتي index رو پاك ميكنم يا تغير ميدم هيچ تغيري نميكنه وهمون صفحه قبلي هنوز مياد؟آيا زمان ميبره كه پاك بشه ؟

لینک به ارسال

با تشكر من دقيقا همين لينكو بش ميدادم الته بدون http اولش ولي ارور 404 ميومد .ونكته ديگه وقتي index رو پاك ميكنم يا تغير ميدم هيچ تغيري نميكنه وهمون صفحه قبلي هنوز مياد؟آيا زمان ميبره كه پاك بشه ؟

نه زمان نمی برد شما کش مرور گرتون رو خالی کنید درست می شه

البته قبل از پاک کردن یا بعد پاک کردن فایل رو یک چک بکنید ببنید پاک شده هست

ولی در کل نه زمان نمی بره

لینک به ارسال

دوست عزیز بستگی به سرورتون داره که صفحه اصلی که لود میکنه چه صفحه ای باشه

توی بعضی از سرور ها میتونید از کنترل پنل خودتون صفحه ای که اول لود میشه رو تعیین کنید که مثلا index.php باشه یا index.html اگر این قابلیت در کنترل پنل هاست شما وجود ندارد با ادمین سرورتون تماس بگیرید تا تغییرات لازم رو روی اکانت شما اعمال کند تا سایت شما روی index.html لود شود

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

شما فایل مورد نظرتو با نام index.html ذخیره کن و لینک به صفحه اصلیتو اینطوری بده:

ورود به سایت 

به این لینک هم یه سر بزن:

http://forum.joomina.ir/thread-472-page-1.html

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...