رفتن به مطلب
faraz_86

عدم نمایش منو ها

پست های پیشنهاد شده

سلام من سرور لینوکس جدید راانداختم بعد mysql و بانک مثل سرور قبل ایجاد کردم و اطلاعات بانک سرور قدیم را روی ای سرور جدید با phpmyadmin دادم همه چیز مثل قبلی است بعد تمام شاخه ها و فایلهای جوملای سرور قدیم را روی سرور جدید عینا ریختموفایل config.php را نیز تنظیم نمودم

جوملا روی سرور جدید و بخش مدیریت آن دیده میشود ولی منوهای آن نمیاد تمام tabelها هم در جدید هستند ولی وقتی با مدیر وارد جوملا شوم در قسمت ماژولها کادرهای انتخابی کنار ماژولها نیست و تمای منوها درمدیریت منوها هست ولی آیتمهای آن نیستند و آیتمی نیز ایجاد میشود و در بانک نیز ایجاد میشه ولی در مدیریت منوه آن آیتم ظاهر نمیشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

معمولا زمانیکه بعد از تعویض سرور چنین مشکلاتی پیش میاد ایراد یا از بک آپی هست که گرفتید یا سازگار نبودن سرورتون با جوملا

شما بک آپتون رو در لوکال هم امتحان کنید ، اگر در لوکال مشکلی نداشته باشید ایراد از سرور میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

معمولا زمانیکه بعد از تعویض سرور چنین مشکلاتی پیش میاد ایراد یا از بک آپی هست که گرفتید یا سازگار نبودن سرورتون با جوملا

شما بک آپتون رو در لوکال هم امتحان کنید ، اگر در لوکال مشکلی نداشته باشید ایراد از سرور میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

من روی لوکال در اصل سرور دارم :64 (17):

سرور روی لوکال است وب من ماژولهی مثل آب وهوا را نشان میده ولی منوها وآیتمهای که ساخته ام را نشان نمیده

لینک به ارسال

با سلام

در لوکال از چه نرم افزار سرور مجازی استفاده میکنید ؟

ترجیحا" از wampserver2.0c استفاده کنید

با مرورگرهای دیگر نیز تست کنید

یکبار هم بسته خام جوملا را روی جوملا فعلی اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا پوشه Installation را حذف کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...