رفتن به مطلب
fbi

مشکل با ماژول های نمایش اخبار و مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تعداد زیادی از ماژول های نمایش خبر رو نصب کردم ولی مشکلی که دارم اینه که مثلا وقتی ماژول 20 تا خبر رو زیر هم نشون میده زیرش قسمت صفحه های قبلی نداره تا کاربر بتونه صفحه های قدیمیتر رو ببینه

کسی ماژولی میشناسه که چنین امکانی داشته باشه یا اینکه میشه همین ماژول ها رو دست کاری کرد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز منظورتون از ماژول ها ماژول های نمایش آخرین خبر یا مطالب مرتبطه؟ معمولا ساختار ماژول ها اینطوره که صفحه بندی نشون نمیده چون این ماژولها بین 4 تا نهایت 10 مطلب رو نمایش میدن و دیگر نیازی به صفحه بندی ندارد

در هر حال اگر خواستید صفحه بندی داشته باشید فکر کنم باید ماژول اختصاصی نوشته شود

لینک به ارسال

با سلام

میتونید از آیدانیوز استفاده کنید . هر چند فکر کنم اینم یه تعداد تعیین شده ای رو نشون میده ولی حالت صفحه بندی هم داره

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

این آیدا نیوز که میگید اولا دمو نداره که بشه دید بعدش هم توی سایت جوملا نوشته ورژن 2.5 داره ولی توی سایت خودش 2.5 نداره

لینک به ارسال

با سلام

برای دیدن دمو در لینک زیر به ستون سمت راست دقت کنید

http://www.aimini.it/download

در لینک فوق ، لینک دانلود نیز خواهید دید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ممنون

این آیدا خانوم نسخه وطنی هم داره یا نه

یه مشکلی هم با صفجه بندیش دارم

واسه تنظیم تعداد مطالبی که توی صفجه اول نشون میده و کل مطالبی که نشون میده 2تا گزینه داره

چه جوری باید این دو گزینه رو تنظیم کرد که کل مطالب رو نشون بده

لینک به ارسال

این ماژول تنظیمات زیاد داره

ولی اگه درست درک کرده باشم این صفحه بندی که الان وجود داره صفجه بندی واقعی کل مطالب سایت نیست

در واقع تعداد مطالبی که مصخض میکنی رو توی صفحه های بعد به صورت ازاکس نشون میده یعنی تمام صفجات رو با هم

لود میکنه به این معنی که نمیشه تمام مطالب سایت رو توی صفحه بندی ها داشت چون سایت رو سنگین میکنه و لود نمیشه

کسی میتونه کمک کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...