رفتن به مطلب
Ekram

لطفا راهنمایی کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

برای تغییر رنگ در قسمت خاصی از قالب چطور باید در css قالب کد رنگ مورد نظر رو بجای کد قبلی بنویسیم .

لطفا اگر امکان دلرد راهنمایی کنید یا اگر مرجعی ( سایتی )را میشناسید که میتواند به من کمک کند ،لطفا معرفی کنید .با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر تگ مورد نظر را در فایل سی اس اس پیدا کنید میتوانید کد رنگ جدید را جایگزین کنید معمولا دارای نامی نزدیک به موقعیت قالب است و اگر ادرس سایت خد را در امضا یا در اینجا قرار دهید دوستان به راحتی راهنمایی میکنند

لینک به ارسال

[HIGHLIGHT=#f4f4f4]متاسفانه مشکل اصلی پیدا کردن تگ مورد نظر را در فایل سی اس اس است .[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#f4f4f4]مثلا من میخواهم قسمن بالای سایت را آبی کنم ولی نمی توانم تگ مورد نضر را در فایل سی اس اس پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید که چطور پیدا کنم . [/HIGHLIGHT]

لینک به ارسال

دوست عزیز قالبتو در اینجا قرا بده تا جواب بدیم

یا اگه نمی خوای ارسال کنی کد رنگ آبی رو بدست بیار و در css دنبال اون رنگ باش

لینک به ارسال

سعی کنید همیشه ادرس سایت خود را قرار دهید مدیران و کاربران سایت به راحتی با دیدن سایت شما را راهنمایی خواهند کرد و همچنین نگران آماده بودن سایت نباشید اگر سایت کاملا اماده نیست بازم میتونید ادرس رو قرار دهید.اینطوری دوستان بهتر راهنمایی میکنند

اگر ادرس یا فایل موجود بود جناب رفاقت و دیگر دوستان اکنون مشکل شما را رفع کرده بودند.البته اگر در لوکال کار میکنید فایل سی اس اس رو قرار دهید.

اگر همانطور که جناب رفاقت گفتند عمل کنید به راحتی اون کدرنگ رو پیدا خواهید کرد

لینک به ارسال

با سلام

قبل از ایجاد تایپک سرچ کنید .... قبلا در موارد این چنینی بحث شده ...

اگه میخواهید خودتون این کار رو انجام بدین میتونید از افزونه های فایرفاکس استفاده کنید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...