رفتن به مطلب
karimzadeh

آیااین افزونه رو داریم

پست های پیشنهاد شده

[align=right]سلام

آیا افزونه ای برای جوملا داریم که بتونه چند تا بنر با سایز کوچیک رو نمایش بده و بعد از زمان معینی به جای این چند بنر کوچیک یک بنر بزرگ نمایش بده

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[align=right]سلام

آیا افزونه ای برای جوملا داریم که بتونه چند تا بنر با سایز کوچیک رو نمایش بده و بعد از زمان معینی به جای این چند بنر کوچیک یک بنر بزرگ نمایش بده

[/align]

سلام خدمت شما دوست ګرامی اګر تعداد بنر های شما محدود هست اش می تونید از سیستم ماژول خود جوملا استفاده کنید

هر ماژول مدت زمان انتشار داره می تونید ست کنید تا در زمان معین نمایش داده باشه یا در زمان معینی نمایش ان به پایان برسه

می تونید از افزونه بنر خود جوملا هم استفاده کنید

اګر اشتباه متوجه شدم توضیح بدید تا دوستان دقیق تر راهنمایی کنند

موفق باشید

لینک به ارسال

[align=right]با سلام

آقای حاجی پور ممنونم از راهنماییتون

ولی من منظورتون از سیستم ماژول خود جوملا متوجه نشدم اگه امکانش هست راهنمایی کنید

بعد اینکه افزونه بنر خود جوملا نیاز منو رفع نمی کنه قالب من 6قسمت کوچیک برای نمایش بنر داره و می خوام تو هر کدوم از این 6 قسمت بنرهای مختلفی نمایش داده بشه یعنی هر قسمت شامل چند بنر میشه که به ترتیب نمایش میده ولی بعد از مدت زمان معینی به جای این 6 قسمت کوچیک یک بنر بزرگ نمایش داده بشه

[/align]

لینک به ارسال

با سلام

منظور آقا وحید همون کامپوننت بنر پیشفرض خود جوملاست که دقیقا" همین موردی رو که میخواهید توان انجامش رو داره

شما در قسمت کامپوننت ، بنرهاتون رو تعریف کنید و سپس توسط ماژول بنر تو هر کدوم از موقعیتهاتون بنر را نمایش دهید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...