رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

مشکل من اینه که در صفحه اصلی سایت مطالبم بطور مجزا و هر کدوم داخل یک کادر نمایش داده میشه ولی در سایر صفحات مطالب بدون جدا کننده و بطور متوالی نمایش داده میشه.

آیا مشکل از قالب سایته یا من در انتخاب نوع مطالبم (موقع ایجاد گزینه منو) اشتباه میکنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بنده سایتتون رو دیدم و چنین مشکلی نبود! اگر هنوز این مشکل رو دارید لینک اون قسمت که این مشکل درش هست یا یک تصویر ازش قرار دهید تا دقیقتر راهنمایی شوید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام و ممنون ار پیگیریتون

درسته این مشکلم حل شد و حالا یه مشکل دیگه :

میخوام تمام پست هایی که اضافه میکنم علاوه بر اینکه هر کدوم در بخش خاص خودشون نمایش داده بشن ، همگی در صفحه اول هم نمایش داده بشن

منظورم نمایش عنوان مطالب تازه نیست. میخوام مطلب عینا در هر دو قسمت نشون داده بشه

لینک به ارسال

با سلام

تعداد مطالبی نمایشی در صفه اول رو زیاد کنید ....{زیاد تر از تعداد کل مطالبتون } .../ نحو کار بار ها در انجمن گفته شده /

ولی این کار توصیه نمیشه !

موفق باشید

در پناه حق

لینک به ارسال

من خیلی گشتم ولی متاسفانه مطلب مربوط به مشکلم رو پیدا نکردم که مطالعه کنم.

ممنون میشم لینکش رو برام بذارید

لینک به ارسال

با سلام

برای تعیین تعداد مطالب در صفحه اصلی :

بايد از منو ها ، وارد قسمت main meno يا همون منوي اصلي بشي بعد كه ليست اومد ، در اون ( صفحه اصلي ) رو انتخاب كني - بعد سمت چپ نوشته پارامترها - اصلی ، اونو بزن و در زير مجموعه اون ، اوليش نوشته مطالب بلند ، كه اين تعداد مطالبت در سايتت رو مشخص ميكنه كه چنتاش در صفحه اول نمايش داده بشن

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

من فکر میکنم سئوالمو درست مطرح نکردم :

من میخوام هر مطلبی که به سایت اضافه میکنم، هم در صفحه اول سایت نمایش داده بشه و هم در مجموعه ای که بهش مربوطه

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز برای این کار کافیه موقع ارسال هر مطلب " نمایش در صفحه اول " رو انتخاب کنید ...

با روش قبلی هم میتونید تعداد مطالبی که در صفحه اول قابل نمای باشند رو مشخص میکنید { و دیگر مطالبی رو که گزینه "نمایش در صفحه اول " رو برا آنها فعل کردید در صفحات 2,3,4,5...,...,.. نمایس داده میشوند .

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

در حالت پیشفرض جوملا اجازه میده که یه مطلب فقط در یک قسمت (یا صفحه اصلی و یا در بخش و مجموعه انتخابی) نمایش داده بشه

اگه ممکنه یه سر به سایت afdownload.com بزنید :

این سایت چندتا مجموعه داره : کتاب ، فیلم ، تصاویر و ....

هر مطلب جدید که به سایت اضافه میشه هم در صفحه اول و اصلی سایت قرار میگیره و هم در صفحه مخصوص به خودش

پطور میشه این کار رو انجام داد؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیزصفحه اصلی با بخش و مجموعه فرق داره ....

جواب شما همونی هست که در پست قبلی عرض کردم ! -------------->>( تست کنید بعد پست بدید )

برای نمایش مجموعه مورد نظر هم از طریق منو عمل کنید { یک منوع جدید بسازید }

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

وقتی که در صفحه اصلی سایت روی عنوان یک مطلب کلیک میکنم (یا وقتی ادامه مطلب رو میزنم) اون مطلب در یک صفحه جدید نمایش داده میشه ولی بدون کادر

چکار کنم تا مطالب در ادامه مطلب مثل صفحه اصلی درون کادر نمایش داده بشه؟

لینک به ارسال

سلام و درود

بنده حدس می زنم در تنظیمات منو اصلی/ پارامترهای کامپوننت تغییراتی ایجاد کرده باشید که به این صورت درآمده!

به هر حال برای تنظیم موارد این چنینی باید به مسیر زیر برید:

مدیریت سایت / منوها / منو اصلی / صفحه اصلی ---> [ پارامترها - کامپوننت]

البته ناگفته نماند که اگر تغییرات در مسیر بالا درست بودند این احتمال هم هست که این مورد به خاطر قالبتون باشه! (با قالبهای دیگه چک کنید ببینید اونها هم این مشکل رو دارند یا خیر...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

ممنون از راهنماییتون، مشکل از قالبه

برای دستکاری قالب باید کدوم فایل رو تغییر داد؟ کار سختیه؟

علاوه بر ایجاد کادر دور مطلب، میخوام نمایش صفحه بندی رو هم عوض کنم. مثلا میخوام عبارت های شروع و انتها رو حذف کنم

لینک به ارسال

پطور باید ویرایش کنم؟ از کجا بفهمم کدوم کلاس مال کدوم قسمته؟

css فقط بصورت کدنویسیه؟ آیا حالت گرافیکی نداره؟ مثل نوشتن کد html در Dreamweaver که هم قسمت کد داره و هم قسمت گرافیکی؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...