رفتن به مطلب
hraeissi

کامپوننت ،ماژول برای نمایش پروژه های شرکت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من برای شرکتمون به کامپوننتی نیاز دارم که بتونم بوسیله اون پروژه های شرکت را نمایش دهم که شامل اطلاعات پروژه و ممکن است که تصویر هم داشه باشه .

من در حال حاضر از k2 استفاده کردم ولی چون فارسی نشده مشکل دارم و برام کاربرد نداره

دوستان پیشنهادی دارن برام

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فارسی نشده؟

بنده هم اکنون از k2 در سایتم به همین منظور استفاده میکنم و مشکلی هم نداره

www.rtgroup.ir

یا علی

لینک به ارسال

من K2 فارسی رو نصب کردم ولی مثل مال شما نیست

عنوان ها خیلی بزرگن

فونت مال شما خیلی قشنگه

اطلاعات بیشتر را می خوام مثل شما به مشخصات تبدیل کنم

اطلاعات بیشتر چپ چینه

و در نهایت بالای عنوان ها تبلیغ هستش که نمی دونم چطوری از بین ببرمش

لینک به ارسال

درسته دوست عزیزم

بنده هم روی فونت ها کار کردم، هم قسمت مشخصات رو تغییر نام و همچنین راستچین کردم...

در کل سفارشی سازی شده، بالاخره کار نشد نداره عزیز دل برادر

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

تمام مواردی که ذکر کردید باید کدهای css افزونه رو تغیر داد.در برخی از موارد هم میتونید داخل css قالب این کار رو انجام بدید.اما اصولی اون تغیر در داخل خود افزونه هست.

برای تغیر عناوین و نوشته ها هم باید در فایل زبان افزونه دنبال کلمه مورد نظر بگردید و به کلمه دلخواه تغیر بدید

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون همه رو درست کردم فقط موردی که مونده اینه که من در css بطور مثال تغییر راست چین و چپ چین را دادم که برای زبان فارسی خوبه ولی در بخش اینگلیسی سایت هم از همان استفاده می کند که به نظرم باید یه کپی از css بگیرم برای یکی از زبانها و تغییر نام بدم و سپس بگم برای زبان مربوطه از css فوق استفاده کنه

اگر درسته لطفاً دوستان مطلع کمک کنند که من کجا باید تغییرات را اعمال کنم تا هدایت به سمت فایل css مربوطه صورت بگیرد

ممنون

لینک به ارسال

بله دوست عزیز دقیقا مثل 2 زبانه کردن قالب سایت که آموزشش در انجمن موجود هست و نیاز به جستجو داره،

باید افزونه رو دوزبانه کنید، یعنی فارسی از css مخصوص خود و انگلیسی از css مختص خود استفاده کند

یا علی

لینک به ارسال

دست شما درد نکنه ولی به نظرتون شما که منو همش به سمت جستجو هدایت می کنید بهتر نبود منو یک راست می بردید سر اصل مطلب و راهنمایی می کردید و یا لینک آموزشو می دادید

بازم از پاسخ شما ممنون

من فارسی سازی قالب رو خواندم ولی متاسفانه چیزی که دستگیرم شده اینه که باید css را تغییر بدم ولی من الان مشکلم هدایت به 2 css متلف است که با تغییر زبان هدایت شود که در این خصوص چیزی پیدا نکردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...