رفتن به مطلب
dayfemale

درخواست ماژول نظرسنجی برای جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

[align=right]با سلام

من یه ماژول نظرسنجی فارسی برای جوملا 2.5 میخوام . لطفا اگه کسی سراغ داره لینک دانلود بزاره. ماژول آب و هوا و اوقات شرعی هم برای جوملا 2.5 نیاز دارم .تا دلتون بخواد هم تو اینترنت و انجمن سرچ کردم ولی متاسفاته چیزی پیدا نکردم پس خواهشا از جواب هایی نظیر اینکه (داخل انجمن جستجو کنید پیدا میشه) خودداری کنید. آخه خیلی از سوال ها رو دیدم که اینطوری جواب گرفتن. اگه منی که سوال میکنم خودم اون چیزی رو که دنبالش میگردم پیدا میکردم که دیگه مزاحم شما نمیشدم. این رو هم میدونم که خیلی ها بدون اینکه جستجو کنن سوال میپرسن ولی من از اون دسته از آدما نیستم

با تشکر

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز وقتی شما جستجو کردید و چیزی رو که میخواید پیدا نکردید چطور توقع دارید که دوستان چیزی رو که شما میخواید رو براتون پیدا کنند؟!!!

خودتون میدونید چه چیزی میخواید، اینجا هم دوستان در مورد افزونه های داخل جومینا اطلاع دارند و معرفی میکنند!

خواهشا از جواب هایی نظیر اینکه (داخل انجمن جستجو کنید پیدا میشه) خودداری کنید.

این حرفتون هم خیلی زشته، درخواست کمک کنید و اینطور خط و نشون بکشید!!!

پس جستجو کنید تا اون چیزی رو که مد نظرتون هست و کسی از اون الاع نداره رو پیدا کنید

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

دوست عزیز وقتی شما جستجو کردید و چیزی رو که میخواید پیدا نکردید چطور توقع دارید که دوستان چیزی رو که شما میخواید رو براتون پیدا کنند؟!!!

خودتون میدونید چه چیزی میخواید، اینجا هم دوستان در مورد افزونه های داخل جومینا اطلاع دارند و معرفی میکنند!

خواهشا از جواب هایی نظیر اینکه (داخل انجمن جستجو کنید پیدا میشه) خودداری کنید.

این حرفتون هم خیلی زشته، درخواست کمک کنید و اینطور خط و نشون بکشید!!!

پس جستجو کنید تا اون چیزی رو که مد نظرتون هست و کسی از اون الاع نداره رو پیدا کنید

موفق باشید

یا علی

[align=right]خیلی عذر میخوام ولی از کی تا کی انتقاد کردن میشه حرف زشت زدن ...فکر میکنم شما فرق حرف زشت و زیبا رو نمیدونید

درضمن شما که استاد کار هستید ظرفیتتون برای شنیدن یک انتقاد باید خیلی بیشتر از این باشه

یا علی

[/align]

لینک به ارسال

سلام

آقای حمزاده عزیز

خیلی از کاربران هستند که وقتی مثلا در یک زمینه افزونه ای نمی شناسند حالا بنا به دلایلی از دانلود کردن پرهیز میکنند.

البته جستجو میکنند ولی دانلود و نصب نمی کنند که ببین آیا این افزونه اصلا نیاز هاشون رو بر اورده میکنه یا نه

پس میان از کسانی مثل شما که استاد جوملا و الحاقات آن هستید سوال میکنند که چه چیزی خوبه که اونو موقع کار باهاش مشکلی نداشته باشند

شما هم علاوه بر تذکر اخلاقی می بایست جواب سوال ایشون هم می دادید که پست تون یه جورایی اسپم به حساب نیاد

کاربر گرامی dayfemale :

اینجا کسانی رو که می بینید دارند به مشکلات کاربرا رسیدگی میکنند هدف شون حل مشکل است پس نمیخان که شما بدون جواب بمونید

اگر همین نام عنوان تاپیک رو در گوگل جستجو کنید در چند سطر اول خواهید دید که افزونه acepolls نوشته شده

خوب نصب میکردید و امتحان میکردید یا اگر شک داشتید درباره همین افزونه سوال می پرسیدید دوستان جواب میدادند

نه اینکه بیاین بگید از جواب دادن اسپم خوداری کنید

اگر جوابی اسپم باشه حتما حذف میشه

اگر هم گفته بشه جستجو کنید حتما با جستجو کردن زودتر و بهتر به جواب میرسید

به هر حال افزونه acepolls که جناب موذنی عزیز معرفی کردند در نوع خود بی نظیره هم نسخه تجاری و هم نسخه رایگان داره

فارسی شده اش هم هست کار با اون خیلی راحته. اگه مشکلی بر خوردید مطرح کنید دوستان جواب خواهند داد.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

سلام مهندس جان شما لطف دارید به بنده

ببینید نظرسنجی داریم تا نظر سنجی، مثلا ایشون بگن من یک ماژول میخوام با "فلان امکانات و ظاهر" بعد پیدا نکرده باشند، بنده یا هر کاربر دیگه ای اگر با اون امکانات سراغ داشته باشه معرفی میکنه!

ولی وقتی کاربری مطرح میکنه "انقدر گشتم اون چیزی رو که میخواستم پیدا نکردم" بنده یا کاربران چه ماژولی باید معرفی کنه؟!

اگه منی که سوال میکنم خودم اون چیزی رو که دنبالش میگردم پیدا میکردم که دیگه مزاحم شما نمیشدم

فکر نمیکنم این جمله امکانات و یا شمایل خاصی رو مطرح کرده باشه!

موفق باشید و سربلند

یا علی

لینک به ارسال

[align=right]سلام

با تشکر از جناب مهندس میری بابت راهنماییشون

[align=right]من متوجه هستم که شما و تمام همکاراتون سعی در حل مشکل همه دارید و تنها چیزی که موجب میشه وقتی وارد اینترنت میشم بدون اینکه وارد سایت دیگه ای بشم اول آدرس سایت شما رو بزنم اینه که خداییش خیلی از مشکلاتم از طریق پاسخ های دوستانتون حل شده. و از همین جا هم به همگی شما خسته نباشید میگم و بابت راهنماییهای کاربردی و خوبتون خیلی ممنونم

ولی خداییش من قصد بی احترامی به کسی رو نداشتم و تنها دنبال پیدا کردن جواب سوالم بودم .حالا اینکه نحوه درخواست من مورد پسند استاد کارتون نبوده وسریعا به سوال من واکنش نشون داده دیگه تقصیر من نیست

میتونید برید یه نگاهی به همه ی پست های من بندازید اگه من تا حالا به کسی در پست هام کم لطفی کردم تو همین قسمت بابت حرفی که زدم جلوی همه از شما عذرخواهی میکنم

ولی خیلی از پاسخی که به من داده شد ناراحت شدم. اینو گفتم که بدونید که واقعا انتظار چنین پاسخ و نصیحتی رو نداشتم

[/align][/align]

لینک به ارسال

برخی موارد انقدر موضوع تکرار میشه که دوستان خسته میشوند

ولی در کل در کنار هم هستیم اشکالات را رفع کنیم

موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...