رفتن به مطلب
alireza10025

انتقال سایت به لوکال

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

دوستان من در انتقال هاست به لوکال مطالب موجود در انجمن را خواندم و به آنها عمل کردم.

من اگر تنها دیتا بیس خود را که دانلود کرده ام و حدود 3 مگابابیت هست را بتوانم به لوکال منتقل کنم کافیست. اما مشکل اینست که در ایمپورت دیتابیس به لوکال حداکثر 2 مگابایت میتوان انتقال داد. من در php.in هم پارامترهای مموری را تغییر دادم اما بازهم همان 2 مگابایت امکان دارد

عکسها هم درون دیتابیس انتقالی موجود است یا باید آنها را جداگانه وارد کنم . منظور عکسهای موجود در storie است

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکس در دیتابیس ذخیره نمیشه دوست عزیز

شما باید کلا عکسهاتون رو هم که در پوشه images هستند رو نیز انتقال بدید

همچنین میتونید دیتابیستون رو در 2 فایل ذخیره و انتقال بدید!

در این مورد نیز قبلا بحث شده

جستجو بفرمایید

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

برای انتقال سایت از هاست به لوکال ( یا برعکس) ابتدا تمام فایلها و پوشه های موردنظرتون رو زیپ کنید و دانلود کنید و در پوشه ای آن را اکسترکت کنید

سپس از دیتابیس بک آپ بگیرید و در دیتابیس لوکالتون ایمپورت کنید و در انتها فایل configuration.php را مطابق شرایط لوکال تنظیم کنید

در هنگام ایمپورت دیتابیس خطایی هم رخ میده ؟ اگر پیام timeout میده میتونید دوباره بدون اینکه صفحه رو رفرش کنید همون فایل را مجددا" انتخاب کنید تا بازگردانی از ادامه شروع بشه

اگر خطای دیگری میده ، متنش رو اینجا قرار بدید تا بهتر راهنمایی کنیم

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

دوستان مرثی

در جدول دیتا بیس ، مطالب در jos_content ذخیره میشود میخواستم بدانم

منوها

کاربران عضو شده

بخشها و مجموعه ها

در کدام قسمت دیتا بیس و با چه نامی ذخیره هستند تا بک آپ آنرا منتقل کنم

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، تمامی مواردی رو که نام بردید در یک جدول قرار ندارند و هر کدام در جداول مختلفی قرار دارند

از آنجا که موارد زیادی رو نام بردید و همچنین هر کدام از این موارد نیاز به چند جدول وابسته نیز دارند با این شرایط بهتره شما همه جداول رو بک آپ بگیرید

اگر فقط جداول هسته را نیاز دارید میتونید یک جوملای دیگر نصب کنید و دیتابیسها را با هم مقایسه کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...