رفتن به مطلب
kiyan_sad

اشکال در سیستم زرین پال

پست های پیشنهاد شده

با سلام من سیستم جامع پرداخت زرین پال رو روی وب سایتم نصب کردم و همچنین با ماژول فروش کالاش رو هم فعال کردم مشکلش اینه که وقتی روی پرداخت کلیک میکنم به صفحه 404 منتقل میشه نمیدونم مشکلش کجاست آقای تهرانی اگرامکان داره راهنماییم کنید منتظر پاسختون هستم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام همین طور که شما گفتین انجام دادم ولی حالا به جای این که به صفحه 404 منتقل بشه به صفحه اصلی سایت برمگرده لطفا یک راه حل دیگه جلوی پام بزارید ممنون منتظر جوابتون هستم

لینک به ارسال

با سلام ممنون از اینکه خیل زود جواب میدین این هم ادرس سایتم هست لطفا بررسی به هم اطلاع بدین ممنونم دستتون درد نکنه

http://www.saeghejaam.com/index.php?option=com_k2&view=item&id=26:lacus-facilisis-lectus&Itemid=227

لینک به ارسال

اطلاعات خاصی نداره فقط در قسمت کامپوننت درگاه زرین پال رو وارد کردم و در قسمت ماژول هم اطلاعات محصول را تکمیل کردم عکس دادم و در یک سرفصل قرا دادم و یکم توضیحات دیگه چیزی نداره که . مشکلش از کجاست

نظرتون در مورد قسمت folder.php چیه که در هاست و در قسمت filesystem قرارداره ممکنه شاید مشکل از اونجا باشه نظرتون چیه

لینک به ارسال

سلام خدمت اقای تهرانی میخواستم بدونم مشکل سیستم پرداخت زرین پال برطرف شد . کامپوننت و ماژول ها اپدیت شدن لطفا در همین پست اعلام کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...