رفتن به مطلب
hadi041

مشکل با کلاس ماژول

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

خواهش می کنم که واسم نگین اگه تو گوگل بگردی پیدا میکنی چون پیدا کردم و خوندم و چیزی یاد نگرفتم

من می خوام یه کلاس ماژول به ماژول مسیر سایت اضافه کنم و این کار رو هم انجام دادم

توضیح بهتر رو در عکس پایین نوشتم

ولی اون قسمتی رو که می خواستم ویرایش کنم نمیشه واسه درک بهتر یه عکسی آماده کردم که میذارم نگاه کنید

نمی تونم Div اصلی رو تغییر بدم میخوام به جای تغییر اون Div main اصلی یه Div دیگه مثلاً

Div .main_new1 تعریف کنم و در کلاس ماژول فراخوانی کنم.اینم از عکس مراحلی رو که انجام دادم تو عکس هست و توضیحاتم.

اگه زحمتی نباشه یه راهنمایی واسه نام و فراخوانی کلاس هم بزارید

ممنون از شما

http://boom-boom.ir/images/1111.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تصویر برای بنده باز نشد!

لطفا در اپلود سنتر جومینا اپلود فرمایید:

www.jmdownload.ir

لینک به ارسال

با سلام

برای اینکه با کلاس ماژول ها اشنا بشید پیشنهاد میکنم فایل های سی اس اس اقالب زیر رو بررسی کنید.تا با نحوه دقیق این کار آشنا بشید.

http://www.joomina.ir/20120705557/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-template-rtl/template-design/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AB%D8%A7%D9%85%D9%86.html

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون از اینکه جواب دادین ولی هر راهی بگبن انجام دادم دقیقاً Css رو هم چک کردم

من کلاس ماژول رو می تونم تو Css تعریف کنم و فراخوانی بکنم تو این قسمت مشکل دارم

خواهش میکنم اون عکس رو هم یه نگاه بندازین قسمت توضیح اصلیم تو عکس هستش که مشخص کردم

به راهنمایی شما دوستان نیاز دارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...