رفتن به مطلب
tahayori

مشکل داشتن چند گیرنده در کامپوننت تماس

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای کامپوننت تماس در جوملا 2.5 چه تنظیمی انجام دهم تا بتوانم امکان انتخاب گیرنده مورد نظر کاربر را به اوبدهم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی میخوان وقتی وارد قسمت تماس با ما شدند، کلیه تماس ها رو بصورت combobox ببینند و تماس مورد نظر رو انتخاب و ایمیل رو ارسال کنند

چیزی شبیه به پشتیبانی

یا علی

لینک به ارسال

سلام

از کامپوننت خود جوملا که استفاده می کنم می خواهم مثلا گیرنده های مختلف مثل مدیر سایت و مدیریت و معاونت و .... راداشته باشد تا شخص مربوطه با ایمیل خود آن پیام را دریافت کند ولی نمی دانم جگونه باید تنظیم کنم.

از ماژول mod_joomconnect_quick_ticket_lite هم برای تماس استفاده کردم که امکان ایجاد چند گیرنده را دارد ولی در جایی که می خواهد گیرنده را انتخاب کند متن مربوط به آن Select Service Board می باشد که انگلیسیه و خوب نیست.

لینک به ارسال

درود بر شما

پیشنهاد می کنم برای هر فرد و یا بخش مورد نظر از قسمت مدیریت تماس یک تماس جدید بسازید و تماس های مورد نظر را در زیر مجموعه منو تماس با ما قرار دهید.

با این شیوه به راحتی فرد مخاطب خود را انتخاب و پیام را به او ارسال می کند.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

لینک به ارسال

ممنون از توجه شما

ولی من نمی خواهم افراد به صورت زیر منوی منوی تماس قرار گیرند بلکه می خواهم در همان فرم تماس امکان انتخاب اشخاص مختلف وجود داشته باشد.

یعنی در فرم تماس فیلدی با عنوان ارسال پیام به و با منوی کشویی برای انتخاب گیرنده وجود داشته باشد.

لینک به ارسال

سلام

خب می تونید چند فرم تماس ایجاد کنید و برای هر کدام یک منو ایجاد کنید

بعد بصورت دستی یک منو کشویی ایجاد کنید و به هر کدام از فرم ها لینک بدید

خیلی سادست

لینک به ارسال

از ماژول mod_joomconnect_quick_ticket_lite هم برای تماس استفاده کردم که امکان ایجاد چند گیرنده را دارد ولی در جایی که می خواهد گیرنده را انتخاب کند متن مربوط به آن Select Service Board می باشد که انگلیسیه و خوب نیست.

با سلام

در خط 92 مسیر زیر میتوانید هر دو مورد را ویرایش کنید . یکی در اواسط خط و دیگری در تقریبا" اتتهای خط قرار دارد . فایل را با انکدینگ utf-8 ذخیره کنید

modules/mod_joomconnect_quick_ticket_lite/mod_joomconnect_quick_ticket_lite.php

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...