رفتن به مطلب
mrt69

چه طور لینک دانلود رو مثل سایت میهن دانلود کنیم ؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام من می خوام کلیه لینک های فایل هایی که توی هاستم آپلود کردم و توی جوملام لینکشو برای دانلود گذاشتم رو مثل سایت میهن دانلود کنم

تا کسی نتونه این لینک ها رو برای دانلود مستقیم کپی پیس کنه و توی سایت و وبلاگش بزاره

(سایت میهن دانلود به این صورته که لینک دانلود مستقیم فقط توی سایت خودش کار می کنه و توی سایت های دیگه اگه کپی پیس بشه لینک دانلود مستقیم کار نمی کنه و انتقال میده به صفحه اصلی سایت

مثلا این لینک دانلود مستقیم فایر فکس که توی سایت میهن دانلود کار می کته ولی اگه جای دیگه کپی پیس بشه با کلک روش دانلود نمی کنه و به صفحه اصلی سایت می فرسته )

ممنون میشم کسی می تونه راهنمایی کنه

:002:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز روش سایت میهن دانلود نمیدونم اما شما اگه از فوکا دانلود استفاده کنی قابلیت این میده که به جای لینک مستقیم از لینک غیر مستقیم استفاده کنی یعنی باید حتما باید روی دکمه دانلود همون صفحه کلیک کنی تا دانلود شروع بشه

یا علی

لینک به ارسال

سلام

من هم جی دانلودز رو معرفی میکنم

فارسی شده هم است

برای تمام ورژن ها هم است

افزونه های توسعه دهنده نسبتن زیاده داره

به نظر بنده خیلی بهتر از افزونه های دیگر است

البته اوازه ی rockdownload هم شنیدم ولی هنوز با این افزونه کار نکردم

در پناه ایزد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...