رفتن به مطلب
fr_sdgh

کپی رایت یک کامپوننت

پست های پیشنهاد شده

سلام، میخواستم متن کپی رایت رو در بخش مدیریت و کاربری رو تغییر بدم

خط کپی رایت به این صورت هست

[code] 

<?php echo ipropertyAdmin::footer( ); ?>

پس متن کپی رایت کجاست؟ کافیه فقط همونو تغییر داد و نیازی به ویرایش تک تک فایل های php نیست/ فایل های زبان فارسی مدیریت و کاربری رو سرچ کردم توشون نبود / توی تنظیمات مدیریت هم نبود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حالا من هر دوتا خط رو هم حذف کردم، نشد! این خط مربوط به مدیریت هست و تب کنترل پنل که فقط همون تب مربوطه، کپی رایتش حذف میشه، توی تب بعدی دوباره کپی رایت موجوده مگر اینکه تک تک فایل ها رو به همین صورت ویرایش کنی

منطقیش اینه که اون متن کپی رایت که فارسی هم هست کجا نوشته شده! تو پست اول هم در مورد توضیح دادم

لینک به ارسال

با سلام

با استفاده از یک ویرایشگری مثل ++Notepad عبارت موردنظرتون رو سرچ کنید و حذفش کنید

در کادر جستجو از تب Find in Files استفاده کنید و دایرکتوری مورد نظر را تعیین کنید و جستجو کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

یه بار دیگه اصلاح شده میگم

یه کامپوننت فارسی دارم میخواستم کپی رایت بخش مدیریت و کاربری رو ویرایش کنم

متن پکپی رایت توی فایل زبان موجود نیستن

بخش مدیریت رو تونستم توی فایل های php پیدا کنم ویرایش کنم اما بخش کاربری رو پیدا نکردم

راهش چه! از کجا میتونم به سرعت بفهمم این متن فارسی توی کدوم فایل php قرار داده شده؟

لینک به ارسال

دوست عزیز این رو هم باید جستجو کنید!

کامپوننت هایی مثل فوکا گالری، کپی رایت رو هم از طریق فولدر ادمین میخونه و نمایش میده

یا علی

لینک به ارسال

اجازه دارم کامپوننت نال رو اینجا قرار بدم تا دوستان به کامپوننت یه نگاهی بندازن؟

لینک به ارسال

خیر دوست عزیز، تا جایی که بنده اطلاع دارم در قوانین قید شده معرفی افزونه نال شده، خلاف قوانین هست و کاربر اخراج میشه

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...