رفتن به مطلب
رضاگنجی

بروز رسانی شده پلاگین هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر 6 و 7

پست های پیشنهاد شده

5969.png

سلام و درود

همانطور که میدانید استفاده از مرورگرهای انترنت اکسپلورر 6 و 7 هنوز بین کاربران ایرانی بسیار رایج است و اکثر دوستان پلاگین هشدار به روزرسانی مرورگر اینترنت اکسپلورر را بر روی جوملا نصب کرده اند.

این پلاگین به کاربرانی که از اینترنت اکسپلورر 6 و 7 استفاده میکنند پیشنهاد استفاده از مرورگرهای استاندارد را میکند و همچنین آنها را به سایت دانلود هدایت میکند.

شما در تنظیمات میتوانید انتخاب کنید که کاربر بعد از دیدن هشدار بتواند سایت را مشاهده کند یا اینکه باید حتما با مرورگر دیگری سایت را مشاهده کند.

همچنین میتوانید انتخاب کنید که کاربر اصلا سایت را مشاهده نکرده و به یکی از سایت های دانلود مرورگر ریدایرکت شود.

در یکی از تاپیک ها در مورد این پلاگین مختصری بحث شده بود البته من آن را به خاطر بروز رسانی که در این پلاگین صورت گرفته بود معرفی میکنم و پیشنهاد میکنم استفاده کنید.

این پلاگین بروز رسانی شده پلاگین Internet Explorer Warning Update میباشد وزبان فارسی نیز در آن وجود داشت ولی منتها به صورت تکست بود که من فقط پسوند آن را عوض کردم !

توضیحات سازنده

دانلود از سرور جومینا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

پلاگین جالبیه، فقط من یک مشکلی دارم:

Allow continue فعاله و

IE sucks غیر فعال و وقتی سایت رو با IE چک میکنم پیغام درست میاد و وقتی روی گزینه "بعدا به این موضوع رسیدگی میکنم" رو میزنم اتفاقی نمیافته و صفحه رفرش میشه ولی پیام نمیره.

سایت در حالت لوکال هستش، بنظرتون مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

بايد در هاست هم تست كنيد چون ممكن است به خاطر تنظيمات كوكي باشد چون سرور از طريق كوكي متوجه ميشود كه اين ارور را به كاربري نمايش داده است و ديگر نمايش داده نميشود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...