رفتن به مطلب
stwo2012

مشکل با آبدا نیوز 2

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه مشکل با ماژول آیدا نیوز داشتم

وقتی ورژن دومش رو روی جوملا 2.5 نصب میکنم همه چیز خوب کار میکنه

اما واسه اینکه توی چه صفحاتی نشون داده بشه مشکل دارم

من از اون قسمت پائین فقط میخام توی صفحه اصلی نمایش داده بشه اما توی همه صفحات نمایش داده میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز ، راجع به این مشکل چندین بار بحث شده

مشکل اصلی بر سر سه چیز است :

1 - اختصاص نداشتن یک مطلب به یک مجموعه که معمولا در جوملا 1.5 و یا ارتقا یافته به 2.5 چنین مواردی متاسفانه مشاهده میشه . اما در جوملا 2.5 خود جوملا اجازه چنین کاری رو نمیده یعنی حتما" باید مجموعه ای را انتخاب کنید

2 - انتخاب نکردن مجموعه ها در تنظیمات منو . بطور مثال اگر یک منو از نوع مطالب ویژه ایجاد کنید بطور پیشفرض در تنظیمات منو هیچ مجموعه ای انتخاب نشده است

3 - اختصاص نداشتن هر مجموعه به یک منوی منحصر بفرد که این مورد احتمالش بیشتره

زمانی که شما موارد فوق را رعایت نکنید آنگاه مطالب بطور پیشفرض به منوی صفحه اصلی (یا تک منویی که ایجاد کردید) اختصاص می یابند

به همین دلیله که به هر صفحه ای بروید شما در حقیقت در همان صفحه اید و باز هم ماژول نمایش داده میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

من این مشکل رو فقط با آبدا نیوز دارم

هر کاری کردم درست نشد

میشه واضح تر بگین

الان من باید دقیقا چه کاری رو انجام بدم ؟

لینک به ارسال

با سلام

واضحترش میشه اینکه ، شما باید هر کدام از مطالبتون به یک مجموعه ای تعلق داشته باشه و بدون مجموعه نباشه

همچنین هر کدام از مجموعه هاتون حداقل به یک منوی مستقل تعلق داشته باشد

مثلا" شما دو مجموعه دارید به نامهای مجموعه اول و مجموعه دوم . حالا یک منو ایجاد میکنید مثلا از نوع بلاگ مجموعه و در تنظیمات آن منو ، مجموعه اول را انتخاب میکنید . منوی دیگری نیز ایجاد میکنید و مجموعه دوم را برای آن در نظر میگیرید

برای صفحه اصلی هم اگر منویی از نوع مطالب ویژه شده را ایجاد کردید در تنظیماتش مجموعه یا مجموعه های موردنظرتون رو انتخاب کنید

وقتی منوی مجموعه ها از هم متمایز باشد مثل اینه که مطالب در صفحات منحصربفرد قرار دارند و دیگر صفحات یکسان نیست و در نتیجه ماژول فقط در همون صفحه موردنظرتون نمایان خواهد شد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...