رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

خدارو شكر داره دونه دونه مشكلاتم توي اين انجمن و با كمك بچه هاي اين انجمن حل ميشه.خلاصه سايتم داره تكميل ميشه اما ي مشكل:

چرا با وجود اينكه از قسمت مديريت ماژول ها-> مديريت ، برخي ماژولها رو كه نيازم نيست پاك ميكنم باز هم فضاي هاستم خالي نميشه؟ آخه هاست كم حجمي دارم.

تو بعضي مواقع فضاي هاستم پر تر هم شده.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

کنترل پنل هاست اتون چیست؟

ممکنه تو کش باشه که باید کمی صبر کنید تا اطلاعات رو بروز ببینید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

کنترل پنل هاست اتون چیست؟

ممکنه تو کش باشه که باید کمی صبر کنید تا اطلاعات رو بروز ببینید

موفق باشید

سلام.

cpanel هستش. لينوكس

شده يك روز هم صبر كردم اما كم نشد. كلا هر فعاليتي تو مديريت جوملام انجام ميدم فضاي هاستم پر تر ميشه. انگار كه فعاليت هامو log بكنه.

جايي هست بشه چيزايي كه نميخواي رو دستي پاك بكني؟

لینک به ارسال

در محیط سی پنل از قسمت Disk Space Usage می توانید ریز مصرف خود را ببینید و موارد اضافی رو حذف کنید

موفق باشید

ممنون بابت پاسخ هاتون آقا فرحزاديان

من دو تا عكس از disk space usage ام گرفتم و بعد از كم حجم كردن آپلود كردم تا به منظر شما برسونم.

به نظرتون كدوم پوشه هارو پاك كنم؟

و يك سوال ديگه : اون other usage تو عكس اول چيه؟!!!

http://box6.host1free.com/~miv/img/a2a773713740.jpg

http://box6.host1free.com/~miv/img/7250eb3250c1.jpg

سپاس فراوان

لینک به ارسال

دوست گلم همچین فرمودی حجمم داره اشغال میشه فکر کردم 2 گیگا بایت هست!!!

خب دیگه سایتی که روش کار میکنید کمتر از 50، 60 مگابایت که نمیشه!!!

یا علی

لینک به ارسال

دوست گلم همچین فرمودی حجمم داره اشغال میشه فکر کردم 2 گیگا بایت هست!!!

خب دیگه سایتی که روش کار میکنید کمتر از 50، 60 مگابایت که نمیشه!!!

یا علی

:D:D:D

دوست من اصلا مشكل حجم نيست.فوقش ارتقاء ميدم.مشكل اينجاست كه من هيچ كاري نميكنم، اما خود ب خود داره فضا اشغال ميشه.

همين الآن پيش پاتون چك كردم ديدم 200 كيلوبايت ديگه اضافه شد.

و مشكل اصلي اينجاست با وجود اينكه من محتوا و برخي ماژول هارو پاك ميكنم اما بازهم حجم كم نميشه و چه بسا بيشتر ميشه. صبر هم كردم . يك روز. اما اتفاقي نيفتاد.

با نشون دادن اين عكسها ميخواستم بدونم ميشه فولدر يا فايلهايي رو دستي پاك كرد يا نه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز جوملا بعد از نصب در حالت عادی تقریبا 50 مگ فضا اشغال می کنه شما هم کشتون رو غیرفعال کنین و هم یک سوال که آیا ماژول ها را حذف می کنین یا فقط غیرفعال می کنین؟ بعد از پاک کردن اط داخل سی پنل نگاه کنین ببینین فایلها هم حذف می شن یا خیر

لینک به ارسال

با سلام

other usage مربوط به مواردی هست که خارج از دایرکتور هست و بعضا فایلهایی که شما دسترسی ندارید (با توجه به دسترسی که ادمین سرور اعمال می کند) در این خصوص بهتر هست از ادمین سروتون جویا شید که فضای پر شده در other usage به چه دلیل هست و همینطور جویا شید که چرا حجم اتون بی دلیل افزایش پیدا می کند ...

در ضمن محتویات پوشه tmp و cache جوملا رو به غیر از فایل index.html حذف کنید

و در دایرکتوری که پوشه ها و فایلهای جوملا قرار دارند بررسی کنید فایلی که حجم زیادی رو اشغال کرده وجود دارد یا خیر (مثلا error_log)

موفق باشید

لینک به ارسال

حجم دیتابیستون رو چک کردین؟ بعصی مواقع به دلیل تنظیمات نادرست حجم دیتابیس زیاد میشه. یه چک کنید اینجا اعلام کنید

ممنونم :002:

لینک به ارسال

دوست عزیز جوملا بعد از نصب در حالت عادی تقریبا 50 مگ فضا اشغال می کنه شما هم کشتون رو غیرفعال کنین و هم یک سوال که آیا ماژول ها را حذف می کنین یا فقط غیرفعال می کنین؟ بعد از پاک کردن اط داخل سی پنل نگاه کنین ببینین فایلها هم حذف می شن یا خیر

سلام دوست من

اين غير فعال كردن كش كه گفتي چه جورياس؟! گمونم خوب باشه اما فكر كنم سرعت بالا اومدن سايت براي بيننده پايين بياد درسته؟

نه دوستم،غير فعال نه، پاك ميكنم.

همين... به خوب چيزي اشاره كردين . كجاي سي پنل و تو كدوم دايركتوري از public_html رو ببينم ؟

با سلام

other usage مربوط به مواردی هست که خارج از دایرکتور هست و بعضا فایلهایی که شما دسترسی ندارید (با توجه به دسترسی که ادمین سرور اعمال می کند) در این خصوص بهتر هست از ادمین سروتون جویا شید که فضای پر شده در other usage به چه دلیل هست و همینطور جویا شید که چرا حجم اتون بی دلیل افزایش پیدا می کند ...

و در دایرکتوری که پوشه ها و فایلهای جوملا قرار دارند بررسی کنید فایلی که حجم زیادی رو اشغال کرده وجود دارد یا خیر (مثلا error_log)

موفق باشید

حتما فردا از پشتيباني هاستم خواهم پرسيد كه چرا و به چه علت حجم زيادي از فضاي من رو اشغال كردن.

در مورد حذف محتويات پوشه tmp ممنون.ماژول module_anywhere كه موفق به نصبش نشده بودم و ارور ميداد اونجا بود و حذفش كردم.آيا هر ماژولي كه در هنگام نصب ارور بده اونجا ميمونه؟

حجم دیتابیستون رو چک کردین؟ بعصی مواقع به دلیل تنظیمات نادرست حجم دیتابیس زیاد میشه. یه چک کنید اینجا اعلام کنید

خيلي كم.

0.52 مگابايت

آخه من هنوز هيچكاري نكردم.هيچ محتوايي اضافه نكرده و بلكه خيلي چيزهارو هم كه نيازم نبود، پاك كردم

ممنون:002:

سلام دوست من

اين غير فعال كردن كش كه گفتي چه جورياس؟! گمونم خوب باشه اما فكر كنم سرعت بالا اومدن سايت براي بيننده پايين بياد درسته؟

نه دوستم،غير فعال نه، پاك ميكنم.

همين... به خوب چيزي اشاره كردين . كجاي سي پنل و تو كدوم دايركتوري از public_html رو ببينم ؟

با سلام

موفق باشید

حتما فردا از پشتيباني هاستم خواهم پرسيد كه چرا و به چه علت حجم زيادي از فضاي من رو اشغال كردن.

در مورد حذف محتويات پوشه tmp ممنون.ماژول module_anywhere كه موفق به نصبش نشده بودم و ارور ميداد اونجا بود و حذفش كردم.آيا هر ماژولي كه در هنگام نصب ارور بده اونجا ميمونه؟

خيلي كم.

0.52 مگابايت

آخه من هنوز هيچكاري نكردم.هيچ محتوايي اضافه نكرده و بلكه خيلي چيزهارو هم كه نيازم نبود، پاك كردم

ممنون:002:

من همين الآن با چك كردن فايلهام ي چيزي رو متوجه شدم.

چرا با حذف كردن يك قالب يا ماژول فايلهاش مثل عكس و ... پاك نميشن؟!

اين خيلي بده نه؟

با سلام

موفق باشید

آقاي فرحزاديان نگاه كردم. دوتا error_log اي كه پيدا كردم يكيش 25 مگابايت و ديگري 3 مگابايته. به نظر زياد ميان نه؟

لینک به ارسال

با سلام

بله افزایش حجمتون به خاطر همین فایله . چون در حالت عادی نباید محتویاتی داشته باشه و احتمالا دچار بروز مشکلاتی شدید که خطاها در این فایل ثبت شده اند و چون شما هم اقدامی نمیکنید در جهت رفع خطاها در نتیجه رو به افزایش هستند و همین باعث افزایش حجم فایل و کاهش فضای هاستتون میشه

محتویات این فایلها ضروری نیست میتوان حذف کرد (البته فقط محتویات رو ، نه خود فایل) ولی در برطرف کردن مشکلات سایت راهنمای خوبی هستند

محتویاتش رو بررسی کنید و مشکلاتتون رو برطرف کنید و در انتها میتوانید محتویاتش را خالی کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...