رفتن به مطلب
mahyar130

استفاده از شمارنده های webgozar در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام تو سایتم از شمارنده های وبگذر استفاده کنم اما هیچ رقمه نمی تونم

یعنی حتی یه ماژول هم تعریف کردم و کد شمارنده رو هم معمولی و هم بصورت html وارد کردم اما جواب نمیده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست گرامی جوملا بصورت پیشفرض از کد های جاوا و دیگر کدها ( بجز HTML) پشتیبانی نمی کنه برای اینکار باید شما از ماژول های که کد خوان استفاده کنید.

اگر در قسمت الحاقات سایت جومینا کمی سرچ کنید شاید پیدا کنید از سایت خود جوملا هم می تونید دانلود کنید

[download]http://extensions.joomla.org/extensions/edition/custom-code-in-modules[/download]

لینک به ارسال

استفاده از وبگذر خيلي خطر داره و يكي از راه هاي نفود به سايت ها به حساب مياد

سايت سافت گذر كه يه سايت مشهور فروشگاه هست از طريق وبگذر هك شد و تا ديروز ؛ شنبه ؛ اين سايت به عنوان سايت مورد هجوم شناخته ميشد و سايتش باز نميشد

كلا استفاده از وبگذر رو پيشنهاد نميكنم

لینک به ارسال

سايت سافت گذر كه يه سايت مشهور فروشگاه هست از طريق وبگذر هك شد و تا ديروز ؛ شنبه ؛ اين سايت به عنوان سايت مورد هجوم شناخته ميشد و سايتش باز نميشد

كلا استفاده از وبگذر رو پيشنهاد نميكنم

آیا سایت مطمئنی که اینکار رو انجام بده میشناسین؟

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین سیستم آمارگیری تا اونجا که من خبر دارم AWStats که در داخل خود سی پینل تونه ( البته اگر از سی پینل استفاده می کنید ) علاوه بر اینکه اطلاعاتش خیلی دقیقه و هم خیلی امنه اما بزرگترین مشکلش اینکه هیچ نوع افزونه نداره ( یعنی من خبر ندارم !) که بتوان به کمک اون ، امار رو روی سایت نشون داد

البته شما می تونید از گوگل انالیز نیز استفاده کنید

در این مورد کاملاً صحیحی می فرمایند

تمامی اسکرپیت های خارجی در واقع یک نقطه ضعف امنیتی برای جوملا محسوب میشه منتهی حملات بستگی به سطح وب سایت شما داره

خیلی از سایت های جوملا هستند که تاکنون دارن از این نوع اسکریپت ها استفاده می کنند و تا حالا هیچیشونم نشده ( البته این دلیل بر عدم حمله به سایت شما نمیشه )

ولی فکر نکنم به اون صورت واستون مشکلی پیش بیاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...