رفتن به مطلب
میر-حسن

ارور در هنگام بک آپ گرفتن

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

موقع بک آپ گرفتن توسط آکیبا به مرحله بک آپ گرفتن از فایلها که می رسه هر بار در قسمتی متوقف میشه و ارور میده

لطفا راهنمایی بفرمایید.

download.php?imgf=13534795891.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اول: در مدیریت سایت از قسمت ابزارها این 3 مورد رو انجام دهید:

Purge Cache Admin <-> حذف کشهای منقضی شده

Clean Cache Admin <-> پاکسازی پوشه ذخیره سازی

Global Check-in <-> بررسی سراسری

دوم: مجدد اقدام به بک آپ گیری کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

ارادتمند

download.php?imgf=13535128961.jpg

پاکسازی صفحات ذخیره شده باطل شده

و پاکسازی ذخیره ساز انجام شدند.

اما در قسمت چک کلی جایی برای انجام عملیاتی ندیدم.

download.php?imgf=13535128021.jpg

در نهایت هم اقدام به بکاپ گیری کردم که همان مشکل دوباره به وجود آمد.

ممنونم واقعا بابت راهنمایی ها

لینک به ارسال

سلام

یکبار افزونه رو حذف و آخرین نسخه رو از سایت سازنده دریافت ، نصب و دوباره بک آپ بگیرید

لینک به ارسال

درود بر شما

برای اینکه بعداً کسی اگر با این خطای "AJAX Loading Error" در آکیبا بکاپ مواجه شد بداند که باید چکارهایی باید انجام بدهد موارد زیر را عرض می کنم:

پیش از هر اقدامی میگم سازگاری با این سیستم داره: PHP version 5.1.6 تا PHP versions 5.2.4، MySQL 4.1 و بهتر از آن 5

موارد زیر را بررسی کنید:

1. از پیکربندی خودکار برای تنظیم سیستم خودتون استفاده کنید که حدوداً کمتر از 3 دقیقه سیستم را با بهترین موارد تنظیم می کند

2. مطمئن شوید memory_limit که توسط سرور شما اعمال می شود حداقل 16MB باشد و توصیه می کنیم 32MB تنظیم شود

3.اگر تازه این سیستم را نصب کردید یک توصیه ساده به شما می کنم. به تنظیمات بروید و دکمه ذخیره را بزنید تا تنظیمات اعمال گردد

4.بررسی کنید فضای خالی در هاست داشته باشید.اگر شما فضای کافی را نداشته باشید در اواسط کار عملیات توسط هاست قطع می گردد. پیشنهاد می گردد 40 الی 50 درصد فضای خالی داشته باشید. برخی از سرورها ادعا می کنند فضا نامحدود است که این ادعاء صحیح نیست و در این مواقع از مدیران هاست خود از میزان فضای خالی جویا باشید

5.برخی سرور ها اطلاعات پوشه موقت را حذف می کنند تا مبادا سرور فضای خالی خود را از دست بدهد. در صفحه تنظیمات مقدار تنظیمات شاخه موقت را بر روی [DEFAULT_OUTPUT] بگذارید و ذخیره کنید

6.اگر پسوند فایل پشتیبان را Zip انتخاب کردید بخاطر اینکه دو مرحله به طول می انجامد ممکن است عملیات با وقفه روبرو گردد. یکبار با پسوند JPA امتحان کنید و ببینید عملیات بدرستی انجام می پذیرد؟

7.برخی سرور ها برای حداکثر زمان اجرای PHP تدابیر سختی دارند. آکیبا بصورت پیش فرض بر روی حداکثر یعنی 14 ثانیه تنظیم شده است. برای رفع این موارد به صفحه تنظیمات رفته و حداکثر زمان اجرای اسکریپت را تا رسیدن به یک میزان متناسب کاهش دهید.

هشدار!!: حداقل زمان اجرای اسکریپت را به کمتر از 2 ثانیه کاهش ندهید مگر اینکه پشتیبان هاست صراحتاً این را اعلام کند. بهتر است از مدیر سرور خود مقدارmaximum_exec_time PHP که آنها تنظیم کرده اند را بپرسید و این مقدار را در تنظیمات افزونه برای خود برگزینید.

در غیر این موارد با پشتیبانی این افزونه در ارتباط باشید

موفق باشید

لینک به ارسال

عرض ادب جناب موذنی از توضیحات کاملتون کمال تشکر رو دارم.

1.memory-limit را از کجا متوجه بشم؟ سرور من جومیناهاست است.

2.مسیر اطلاعات پوشه موقت در کدام قسمت تنظیمات است؟هر چه قدر گشتم چیزی پیدا نکردم.مبتدیم

3.عکس صفحه تنظیمات رو خدمت شریفتون میگذارم.یک نظری بفرمایید

4.configuration wizard رو هم اجرا کردم.اما باز مشکل وجود دارد. وسط مرحله آپدیت از فایلها قطع میشه و همان ارور رو میده

ممنونم

download.php?imgf=13535738011.jpg

download.php?imgf=13535744321.jpg

لینک به ارسال

1. memory-limit را از مدیر هاست بپرسید

2. Configuration >Temporary directory

فضا و Maximum Execution Time و Minimum execution time را هم سوال بفرمائید و تنظیم کنید

لطفاً تمامی موارد را بررسی کنید. اگر احیاناً نشد دیگه سوال از پشتیبان آکیبا!!

موفق باشید

لینک به ارسال

temporary directory بر روی /home/sarallah/public_html/administrator/components/com_akeeba/backup تنظیم شده. بر روی DEFAULT_OUTPUT] تنظیم کردم.و ذخیره کردم.اما وقتی دوباره وارد میشم روی همان مسیر قبلی ذخیره شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...