رفتن به مطلب
iranmersad

باز نشدن صفحات سايت

پست های پیشنهاد شده

با سلا م خدمت دوستان مدتيه سايتم كه با جوملا 1.5 طراحي شده باز نميشه يكي از دوستان گفت مشكل از پوشه libreri هست كه من اين پوشه را دوباره كپي كردم اما سايت باز نميشه لطفا اگر كسي ميتونه كمكم كنه

اينم ادرس سايت

http://www.mohajersg.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

قبل از بروز این مشکل افزونه خاصی نصب یا حذف نکردید؟

تنظیمات فایل اچ تی اکسس و سئو رو تغییر ندادید؟

با مدیر سرور تماس بگیرید ببینید اونا تغییری در سرور ندادن

لینک به ارسال

خير تغييري روي سرور ايجاد نشده است ....

جواب ادمين سرور اينچنين است

گزینه نمایش خطا از طریق فایل کانفیگ جوملا به صورت موقتی فعال شد و پیغامی به صورت زیر نمایش داده شد که مربوط به کد برنامه و ظاهرا یکی از پلاگینها می‌باشد.

Notice: Use of undefined constant PCRE_UNICODE_PROPERTIES - assumed 'PCRE_UNICODE_PROPERTIES' in /home/net38076/domains/mohajersg.com/public_html/plugins/system/jhackguard.php on line 368

برای رفع مشکل لطفا پلاگین دارای مشکل را حذف یا با مراجعه به پشتیبانی تهیه کننده این پلاگین درخواست کمک برای رفع مشکل کنید.

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

پلاگین امنیتی jhackguard رو غیر فعال کنید... (می تونید قبل از غیر فعال کردن پارامترهای پلاگین رو هم تغییر دهید اگر نتیجه نداد پلاگین رو غیر فعال کنید)

موفق باشید

لینک به ارسال

من اين پلاگين را از سايت جومينا دانلود كردم و گويا اشكال از اين پلاگين هست

لطفا طراحان اين پلاگين نحوه رفع مشكل را بفرمايند.

چون گويا مشكل از فايل jhackguard.php مي باشد

http://www.joomina.ir/2010121360/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-extension-site-facility/extensions-security/%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%B6%D8%AF-%D9%87%DA%A9-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%87%D9%85.html

من اين پلاگين را از سايت جومينا دانلود كردم و گويا اشكال از اين پلاگين هست

لطفا طراحان اين پلاگين نحوه رفع مشكل را بفرمايند.

چون گويا مشكل از فايل jhackguard.php مي باشد

http://www.joomina.ir/2010121360/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-extension-site-facility/extensions-security/%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%B6%D8%AF-%D9%87%DA%A9-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%87%D9%85.html

من اين كار را كردم يعني پلاگين jhackguard.php را حذف كردم اما مشكل حل نشد ايا كسي ميتونه به من كمك كنه ؟

لینک به ارسال

با سلام

این کار رو انجام دهید:

در مدیریت سایت از قسمت ابزارها این 3 مورد رو انجام دهید:

Purge Cache Admin <-> حذف کشهای منقضی شده

Clean Cache Admin <-> پاکسازی پوشه ذخیره سازی

Global Check-in <-> بررسی سراسری

اگر جواب نداد بررسی کنید که الان چه خطایی دریافت می کنید... (ممکنه افزونه ی دیگری هم باعث این مشکل شده باشه)

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...