رفتن به مطلب
mrt69

درخواست ماژول زرین پال برای جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

من هرچی توی انجمن و سایت جومینا گشتم نتونسم هیچ کدوم از ماژول های زرین پال برای جوملا 2.5 رو پیدا کنم

نه ماژول اسان پرداخت رو نه درگاه پرداخت رو ؟؟؟!!!!!!

دوستان کسی این افزونه رو داره ؟؟؟

اصلا کلا این افزونه وجود داره اخه خود سایت زرین پال هم توی قسمت ازمایشگاهش چیزی نذاشته !!!!

ممنون میشم کمکم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

بنده هم مددت ها دنبال این مازول بودم آخر دادم وبرایش کردن. الان هم آپ میکنم تا ازش استفاده کنید.

سلام دوباره نتونستم توی انجمن آپلود کنم. بفرمایید اینم لینک دانلود ماژول زرین پل برای جوملا 2.5 کاملا سازگاره تست هم شده. توی آزمایشگاه زرین پل هم گذاشته خواهد شد.

http://uplod.ir/dz6zrmo8wotl/mod_zarrinpal.zip.htm

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی.

بلاخره بعداز مدت ها ماژول پرداخت آسان زرین پل برای استفاده در جوملا 2.5 تهیه شد.

برنامه نویس ماژول جناب اقای تهرانی هستن که برای جوملا 1.5 تهیه کرده بودن. با رو نمایی از جوملا 2.5 بعضی از کاربران با مشکلاتی مثل سازگار نبودن بعضی از افزونه ها روبرو شدن که ماژول پرداخت آسان زرین پل یکی از نمونه هاست.

ماژول پرداخت اسان زرین پل اصلاح شده و الان با جوملا 2.5 سازگاری کاملی دارد. این ماژول رو میتونید از آپلود سنتر سایت عزیزمان جومنیا دانلود کنید. همچین این ماژول توی ازمایشگاه زرین پل هم قرار خواهد گرفت.

باتشکر فراوان از جناب اقای تهرانی.

دانلود فایل

لینک به ارسال

درود بر شما

دوستان این ماژول چون از سیستم آسان پرداخت استفاده میکنه زیاد جالب و اصولی نیست یکم صبر کنید در حال تهیه نسخه کامل با سواپ هستیم

ارادت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...