رفتن به مطلب
mar.yam

تغییر موقعیت context

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من این دو تا موقعیت رو تو صفحه اصلیم دارم.

download.php?imgf=13531554881.png

می خوام برای صفحات دیگم ماژول اسلاید شو رو حذف کنم و متن جای این ماژول قرار بگیره.

می تونم همچی کاری بکنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای این کار دوتا ماژول تو موقعیت دلخواهتون قرار بدید!

موقعیت اسلاید شو رو طوری تنظیم کنید که تنها در صفحه اصلی نمایش داده بشه

و ماژول HTML دستی یا... که دارای متنی هست که شما میخواید تو صفحات دیگر به غیر از صفحه اصلی نمایش داده بشه رو تو تنظیمات مربوطه طوری تنظیم کنید که تو همه صفحات به جز صفحه اول نمایش داده بشه!نحوه تنظیم کردن هم بدین شکل هست که شما به طور مثال میخواید ماژول اسلاید شو تنها در صفحه اول باشه برای این کار ماژول رو باز کنید

در انتهای صفحه تنظیماتی هست به نام "تخصیص منو"که اونجا میتونید گزینه رو روی "تنها در صفحات انتخاب شده"قرار بدید بعد از این کار همه تیک ها رو بردارید و تنها صفحه اصلی تیک داشته باشه.برای نوشته هاتون هم همین کار رو بکنید فقط صفحه اصلی تیک نداشته باشه بقیه رو تیک بزنید و ذخیره کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون. اختصاص دادنو بلدم!

من منظورم یه چیز دیگه ست!

ببینین من برا موقعیت متنم از این کد استفاده کردم:

و حالا اگه بخوام یه موقعیت متنی دیگه ای تعریف کنم که در صفحات دیگه جای این دو تا موقعیت رو بگیره کلا بهم می ریزه!

متوجه شدین چطوری می گم؟!!

لینک به ارسال

استفاده دوبار از این کد در قالب غیرممکن هست و تا اونجایی که بنده اطلاع دارم نمیشه دوبار از این کد استفاده کرد!

دقیقا میخواید چی کار کنید؟کمی بیشتر توضیح بدید...

موفق باشید

لینک به ارسال

این سوالی که پرسیدم یک ستون از سایتم هست که می خوام صفحه اولم به همین شکل باشه یعنی اول اسلاید شو و بعد متن نمایش داده بشه اما در صفحات دیگه قرار موقعیت اسلاید شو جای خودشو به موقعیت متن بده و کل اون ستون متن باشه!

خب اگه نمی تونم از اون کد دوبار استفاده کنم آیا راه حلی وجود داره تا این مشکل رو حل کنم و بتونم متن رو تو کل اون ستون نمایش بدم؟

لینک به ارسال

مریم خانم گفتم که باید سایتت رو دو قالبی کنی و از این قالب فقط در صفحه اصلی استفاده کنی

و از قالب دیگه در صفحات دیگت

تنها راهت همینه

دنبال راه نگرد

لینک به ارسال

اسمی از دوقالب بودن نبردین؟!

یعنی چی دو قالبی کنم؟!:at:

لینک به ارسال

با سلام

چیزی که من از صحبتها متوجه شدم و با توجه به پست شماره 3 ، ایشون میخواهند وقتی به صفحه دیگری میروند موقعیت اسلایدشو نمایش داده نشه و قسمت مربوط به مطالب (یا همون متنها ) جای اسلایدشو رو بگیره

در اینصورت کافیست که موقعیت اسلایدشو شما بصورت شرطی تعریف شده باشد و همچنین ماژول اسلایدشو را فقط به منوی صفحه اصلی تخصیص بدید

البته فقط شرطی شدن موقعیت کافی نیست . باید تمام مجموعه های مطالبتون هر کدام حداقل به یک منو پیوند خورده باشند

یعنی به فرض منویی از نوع بلاگ مجموعه داشته باشید و یک مجموعه را برای آن انتخاب کنید و همین روال را برای سایر منوها و مجموعه ها تکرار کنید

هر مجموعه باید منویی مستقل داشته باشد !

در مورد شرطی کردن موقعیتها نیز قبلا بحث شده و آموزشش موجوده . سرچ کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

آقا مصطفی ایشون میخوان دو تا ماژول کناری و ماژول اسلاید شو نمایش داده نشه و مطلب عرض کامل بشه

من حتی تو اکثر قالبهای جومینا هم ندیدم کمپوننت عریض بشه

تنها راهش دو قالبی کردن به نظر من

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، ایشون نه از ماژولهای کناری و نه از عریض شدن هیچ حرفی نزدند ! حتی تصویری هم که در پست اول هست گویای همین موضوعه

و همچنین تمام صحبت شون در مورد ستون اسلاید شو و مطالبه ولاغیر !

شما پست شماره 5 رو یکبار با دقت بخونید متوجه میشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ممنونم از همتون.

درسته من اسمی نبردم چون مشکل اصلی رو تو همین متن میدونستم.

من چند تا ستون دارم + همون عکسی که گذاشتم!

که گفتم اگه مشکل این این ستون حل شه , بقیه ستون ها رو با این یکی می کنم , چون ستون رو عریض کردم و فقط مشکلم همین متنه!:s

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...