رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من به یه مشکل عجیب بر خوردم

یه سایت روی لوکال دارم، می خواستم بهینه سازیش کنم برای seo

htaccess.txt رو که به htaccess. تغییر دادم حذف شد!!!

حالا چیزی به نام htaccess ندارم !!!

نمی دونید کجا در رفته ؟!!!

در ضمن من یه بکاپ از قبل دارم ، اما مشکل اینجاست که بعد از اون بکاپ چند افزونه اضافه کردم !

راه حل چیه ؟!!!!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
در حالت لوکال معمولا ویندوز بصورت مستقیم اجازه حذف نام فایل رو نمیده و همچنین در صورت حذف پسوند ، فایل رو به کلی حذف میکنه
البته اگر تغییراتی هم نداده باشید (کپی کردن یا کات کردن) هنوز امکان Undo کردن رو دارید تا فایل بازگردانی بشه
در ضمن توجه داشته باشید که تغییر نام این فایل باید بصورتی انجام بشه که نقطه قبل از حرف h قرار بگیره یا به عبارتی فایل تبدیل به پسوند بشه که معمولا ویندوز بطور مستقیم اجازه نمیده
برای تغییر نام در لوکال کافیه از منوی Start گزینه Run رو اجرا کنید و در فیلد Open عبارت cmd را وارد کنید و اینتر را بزنید . اصلا" مهم نیست که در چه مسیری قرار دارید
فقط کافیه دستورات زیر را به ترتیب انجام بدید :

cd C:\wamp\www\joomla اینتر را بزنید
ren htaccess.txt .htaccess اینتر را بزنید

خیلی کوتاه یه توضیحی راجع به کدهای بالا میدم
در خط اول بعد از عبارت cd یک فاصله قرار بدید و آدرس کامل پوشه جوملاتون رو وارد کنید
خط دوم از سه قسمت تشکیل شده که این سه قسمت هر کدام با یک فاصله از هم متمایز شده اند . قسمت اول دستور تغییر نام را صادر میکند قسمت دوم نام فایل مبداء میباشد و قسمت سوم نام فایل مقصد (نام جدید) میباشد
اینجاست که قدرت سیستم عامل MS-DOS معلوم میشه :shy:

البته یه روش دومی هم هست و اون اینه که فایل رو روی هاست تغییر نام بدی و دانلودش کنی ولی هر چیزی شرایط خاص خودش رو میطلبه و در لوکال همین روش اول راحتتره

موفق و پیروز باشید
یا حق
:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...