رفتن به مطلب
samiraaaa

عدم دسترسی مستقیم به یک مطلب خاص!

پست های پیشنهاد شده

سلام. من می خواستم یک مطلبی رو توی جوملا 2.5 (مطلب یا صفحه یا هرجایی که بتونم داخلش یه متن بنویسم) ایجاد کنم که از لینک مستقیم کاربر بهش نتونه دسترسی داشته باشه!

راستش یه صفحه ی پیام تشکر می خام درست کنم.

من از درگاه پرداخت پارس پال استفاده می کنم توی سایت جوملاییم. بعد تو تنظیماتش ی گزینه داره که میشه لینک داد! لینک صفحه ای که پیام پرداخت رو درش نشون بده!

خب از اونجایی که طبق تنظیمات خود پارسپال این لینک پس از پرداخت موفق نمایش داده میشه، حالا میخام یکاری کنم که این صفحه رو وقتی آدرسش رو کاربر توی address bar مرورگر وارد میکنه نمایش داده نشه! و فقط از قسمت پارسپال اون قسمت نمایش داده بشه!

http://img.online-dl.com/images/i966_Untitled.png

میخام دسترسی به صفحه ای که آدرسش رو توی قسمت مشخص شده وارد می کنم فقط از طریق این جا امکان پذیر باشه و کاربر با وارد کردن اون آدرس در مرورگرش نتونه به اون صفحه دسترسی داشته باشه!! به عبارتی نمایش اون صفحه فقط و فقط بعد از پرداخت موفق نمایش داده بشه!!!

میشه!؟!؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این که بخواید کسی مطلب رو نبینه میتونید با وِیژه کردن سطح دسترسی این کار رو انجام بدید

و برای اینکه فقط از افزونه بتونه بیاد فکر میکنم با یک صفحه ی php شرطی بتونید اینکارو انجام بدید

اگر ممکنه لینک دانلود افزونه و دمو آنلاین بذارید برای بررسی بیشتر

لینک به ارسال

ببینید دمو نداره که (این عکس رو از بخش پروفایل کاربریم از پارس پال گرفتم) افزونه نیست! وقتی تنظیمات درگاه رو انجام بدی توی پارسپال، یه کد

1- کاربر عضو در هر صورت میتونه این صفحه رو ببینه، 2- کاربر غیر عضو حتی اگه پرداختش انجام بشه نمیتونه ببینه اون صفحه رو!

بنظرم شاید بشه کلا اون صفحه ی پیام رو جداگانه یه صفحه ی php ساخت و شرطی کرد! اما من بلد نیستم. میشه راهنمائیم کنید؟!!؟

لینک به ارسال

ببینید من php کار نیستم میشه اون اسکریپتی که بهتون میده رو حداقل بذارید

شما ی لینک آزمایشی بدید و اسکریپت رو بگیرید بذارید اینجا

لطفا

لینک به ارسال

اینه! منتها طبق قوانین و تعهداتی که از کاربر موقع ثبت نام میگیره، نمیشه کد اصلی رو بذارم اینجا. اصل شکل کد همینه منتها من یکم تغییرش دادم.

لینک به ارسال

ببینیند توی اسکریپت باید یه لینک هم باشه لینک اون صفحه ای که دادید و بهش هدایت میشید

با جاوا اسکریپت و تابع alert میتونید یه پیغام ویندوزی به کاربرتون بدید.

لینک به ارسال

ببینید تمام کدی که در اختیار من میذاره تا بذارمش تو سایتم همینه!

یعنی اینکه اون صفحه ای که بهش هدایت میشم رو توی wizard آماده سازی صفحه پرداخت، (همون اسکرین شاتی که گذاشتم) مشخصی می کنی، بعد انتهای کار، این کد بعنوان خروجی به کاربر داده میشه!

یعنی نتیجه ی همه ی تنظیمات میشه این کدی که گذاشتم!

لینک به ارسال

این کد خیلی گنگ و بی مفهومه

شاید دوستان دیگه بتونن کمکتون کنن.

موفق باشید

البته توی سایت منبع یه سری کد برای مدیریت محتوا ها داده اما بدلیل نداشتن تلفن ثابت نتونستم ثبت نام کنم و بگیرمش

اگه خواستید میتونید اون چیزی که دریافت کردید رو پس از ثبت نام بصورت خصصوصی بفرستید

لینک به ارسال

سلام. مرسی. آره ولی اون چیزی که واسه دانلود داره اون چیزی نیست که من درموردش صحبت می کنم! اون بدرد نمیخوره! ولی اگه خواستید واستون میفرستمش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...