رفتن به مطلب
colorfulleyes65

بررسی خطای exception.php

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در هنگام لود شدن سایت این ارور میده.علت چیست؟با پشتیبان هاست تماس گرفتم و جواب دادن که مرتبط با سایت خودتون و کاربر هست و ما کاری نمیتونیم انجام بدیم.از هاست ایران خریداری کردم.

آدرس سایت:www.kazeroononline.com

jtablesession::Store Failed

DB function failed with error number 1146
Table 'hostiran_kazeron.jos_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES ( 'd2ff95cb09b38b25b379d36f9de89d1a','1291310552','','0','1','0' )
Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 16 bytes) in D:\inetpub\vhosts\kazeroononline.com\httpdocs\libraries\joomla\error\exception.php on line 117

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

اینطور که از پیام می شه درک کرد یکی مشکل با دیتابیس هست و یکی هم محدودیت در حجم مموری...

اول بفرمائید سایت فعال بوده و خود به خود این اتفاق افتاده یا دقیقا بعد از نصب جوملا؟

اگر سایت مدتی هست که فعالیت می کنه و این اتفاق خود به خود افتاده بفرمائید آیا افزونه خاصی نصب کردید یا احیانا دیتابیس رو دستکاری کردید؟

بررسی کنید در بانک اطلاعاتیتون تیبل jos_session رو دارید یا خیر

در دیتابیستون repare رو انجام بدید ببینید تاثیری دارد یا خیر

قبل از هر اقدامی در دیتابیس بک آپ از دیتابیس فراموش نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

\سلام مجدد

نه مدتهاست داره کار میکنه و از لحاظ مموری هم مشکلی نیست.100 مگ فضا داره و فقط 20 مگ اون مورد استفاده قرار داده شده.هیچ افزونه نصب نکردم و به دیتابیس هم دست نزدم.من گزینه repair نمیبینم.کجاست؟آیا نرم افزاری باید نصب کنم و اجرا کنم تا ریپیر کنه؟این jos_session هم ندیدم.

لینک به ارسال

کنترل پنل هاستتون اگر cpanel هست وقتی وارد بانک اطلاعاتی مورد نظرتون شدید در زیر صفحه یک پنجره کشوئی باید باشه که این گزینه داخل اون هست...

در مورد تیبل jos_session داخل بانک اطلاعاتی رو دقیق بگردید باید این تیبل رو داشته باشید اگر نبود باید اضافه بشه...

باز هم تاکید می کنم قبل از کار با دیتابیس ازش بک آپ بگیرید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

نگفتید که چه اتفاقی افتاد که اینطوری شد ؟

از چه هاستی و پنلی استفاده میکنید { ویندوز ؟ }

1- اطلاعات جدول jos_session رو خالی کنید { جدول رو جذف نکنید ها ! }

2- DB رو repair کن

3- تنظیمات ftp رو چک کن.

4- دسترسی ها رو چک کن .

* مراحل از طریق پنل هست انجام میگیرند

مراحل بالا رو یکی یکی انجام بدین و تست کنید که سایتتون بالا میاد یا نه

یعنی اولی رو انجام بده و تست کن اگه جواب نداد برو دومی و ....

در مورد رم هم باید عرض کنم ، رم با هاست فرق داده ... هاست درواقع هارد اینترنتی هست ...

قبلا در این باره بحث شده تو فروم سرچ کنید

موفق باشید

با حق

لینک به ارسال

خود بخود شد.6 ماهه سایت من مشکلی نداشته.نمیدونم.برام عجیبه.پشتیبان هاست هم کاری انچام نمیده.نمیشه بک آپ یه هفته قبل را آپ کنند؟بله هاستم ویندوزه.اصلا جدول jos_session ندارم.نوشته هیچ جدولی در دیتا بیس شما یافت نشد.repair هم نمیبینم.اصلا چنین گزینه ندارم.دسترسی ها هم چک کردم.فایده نداره.چطوری میتونم این جدول رو آپ کنم؟راهی نیست فایل configuration.php رو تغییر بدم یا حذفش کنم و دوباره آپ کنم؟

اون لینکی هم که دادید در اخر نوشته یه بار جدول jos_session آپ کنین.از کجا بیارمش؟هر راهی گفته بود انجام دادم.

لینک به ارسال

سلام

مراحلی که در پست های بالا مطرح شد نتیجه نداد!؟

در مورد بک آپ بله می تونید به قبل از این مشکل برگردونید...

همونطور که قبلا عرض کردم در بانک اطلاعاتیتون تیبل jos_session رو باید داشته باشید و اگر نه باید اضافه کنید!!!

این تیبل مورد نظر که از یکی از لینهای زیر می تونید دریافت و در بان اطلاعاتی مورد نظر ایمپورت کنید و بعد همونطور که سعید عزیز هم اشاره کردن اطلاعات این تیبل رو خالی کنید:

[download]http://www.dl.joomina.ir/file.php?file=f1941c4bb6270dac070e33b8cd50f1e7[/download]

or

[download]http://www.4shared.com/file/Wnm8GEOH/jos_sessionsql.html[/download]

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

لینک به ارسال

سلام

اینکارو که گفتین انجام دادم.اما حالا این ارور میده:

The requested document was not found on this server.
Web Server at kazeroononline.com 

لینک به ارسال

با سلام

کدوم کارو کردید اینطوری شد ؟...

The requested document was not found on this server.

این ارور زمانی نمایش داده میشه که جوملا یا کل سایت در دایرکتوری که باید قرار میگرفته ، نگرفته است ...

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

پاک کش که نکردید ؟ خالیش کردید ....

به قسمت دوم نوشته ای من در پست قبلی دقت کردید ...؟

{انشالله که قبل از هر کاری از سایتتون بکاپ گرفتید ؟} ... که تو پست 2وم

مجتبی فرحزادیان

عزیز شدیداً به آن تاکید کردن !!!

احتمالاش هست هنگام خالی کردن جدول jos_session جدولهای دیگه ی رو هم خالی کرده باشید ...

بکاپ رو برگردونید .......{ در صورت تهیه نکردن } با مدیر هاستتون تماس بگیرید و بگید انکار رو براتون انجام بدن .

پیشنها : در صورت امکان هاستتون رو به لینوکس تغییر بدین

* در ضمن بعد از دادن جواب به یک پست اون ویرایش نکنید { قسمت 2وم پست 9هم رو بعدا اضافه کردید ... که پاکش میکنم }

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...