رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

دوستان با عرض تبريک ايام زوزهاي پر برکت عيدها غدير و مباهله

عرض بنده اين است بنده يک سايت دارم بنامhttp://www.shiafiker.com/ که غير فارسيه ولي بنده با يک ايرور جدي مواجه شده ام از دوستان کمک مي طلبم که در حل آن مشکل ايرور که پيامهاي انگليسي مي باشند، اينها را چجوري پاکش کنم

من هر چه توانستم کار را انجام دادم ولي بجاي نرسيدم.

از دوستان با صميم قلب کمک مي طلبم.

آن ايرور هم اين است:

Warning: strtotime() [function.strtotime]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Asia/Dubai' for 'GST/4.0/no DST' instead in /home/shiafike/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Asia/Dubai' for 'GST/4.0/no DST' instead in /home/shiafike/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Asia/Dubai' for 'GST/4.0/no DST' instead in /home/shiafike/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

درسته با پشتیبانی هم میشه/

ولی برای اطلاعات عمومی به تاپیک زیر بروید.

http://forum.joomina.ir/thread-2485.html

ضمنا میتوانید با خاموش کردن display error این هشدارها را دیگر در سایت مشاهده نکنید

در پناه ایزد

لینک به ارسال

سلام

درسته با پشتیبانی هم میشه/

ولی برای اطلاعات عمومی به تاپیک زیر بروید.

http://forum.joomina.ir/thread-2485.html

ضمنا میتوانید با خاموش کردن display error این هشدارها را دیگر در سایت مشاهده نکنید

در پناه ایزد

دوستان با پشتيبان هم تماس گرفتم ولي مشکل را نتوانستند حل کنند

اين display error در کدام گزينه است که خاموشش کنم ؟

باتشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...