رفتن به مطلب
aftab

نحوه دسترسي به ساب دومين و سئو

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من دو تا ساب دومين ساختم ولي نحوه دسترسي به هر كدوم متفاوته

يكي به صورت :www.mysite/sub1 و ديگري به شكل www.sub2.mysite.com

دليلش را نميدونم كه چرا با يكي به شكل پوشه رفتار كرده و به مدير هاستم اطلاع دادم ولي سوالي كه دارم اينكه كدام يك از نظر سئو بهتر است ؟

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگر شما یه سااب دومین بسازید با هر دو صورت میتونید دسترسی داشته باشید.

به عنوان مثال یک ساب دومین دارید.

www.site.com/sub1

www.sub1.site.com

چون وقتی یک ساب دومین بسازید یک پوشه دیگر با همان نام در روت اصلی سایت یعنی public_html میسازید و به هر دو صورت میتونید دسترسی داشته باشید.

در مورد سئو هم فکر نکنم فرقی داشته باشند

در پناه ایزد

لینک به ارسال

با سپاس از شما تا چند ساعت پيش دسترسي به يكي از دومينها فقط به صورت www.mysite.com/sub بود الان درست شده و به اين صورتم در دسترسه www.sub.mysite.com

فكر ميكنم از نظر سئو مناسب نباشه كه از دو طريق دسترسي وجود داشته باشه الان اين انجمن وقتي به اين صورت www.joomina.ir/forum آدرس را وارد ميكنم ريدايركت ميشه به forum.joomina.ir/index.php حالا من نميدونم كدوم از نظر سئو بهتره ؟

لینک به ارسال

گوگل بعضی قوانینش قوانین دیگه ای که خودش گذاشته رو نقض میکنه برای همین به طور صد درصد نمیشه گفت که مثلا فلان ادرس برای سئو بهتره

ولی اینکه تنها یک آدرس برای سدو خیلی خیلی خوبه در آن شکی نیست پس برای سایت تان یک آدرس فقط باقی بذارید و بقیه را روی آن قفل کنید

آموزشش توی انجمن هست

در پناه ایزد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...