رفتن به مطلب
مهدی بختیاری

آموزش قرار داد فایل فلش به جای هیدر یا لوگوی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

یکی از کاربران ایمیل زده بود تا براش یک مطلب در مورد قرار دادن فایل فلش به جای هیدر سایت براش ارسال کنم گفتم شاید دوستان دیگه هم دوست داشته باشند

گاهی پیش می آید که کاربری می خواهد جای هیدر یا لوگو یا بنر سایت خود یک فایل فلش (با پسوند .swf )قرار دهد

نحوه کار

برای این کار به فایل css قالب خود رفته کد مربوط به هیدر خودرا پیدا کنیدو کد زیر را جاگزین کنید

codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0"
width="500" height="150">

توجه داشته باشید که ...

به جای /your flash.swf

آدرس فایل فلش خود را قرار دهیدو به جای اعداد 500 پهنای فایل خود و به جای اعداد 150 عرض فایل خود را قرار دهید

منبع ویکی جومفا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حالا اگر همون کد رو داخل سی اس اس ها 2 بار زیر هم بزاریم 2 بار نشون نمیده!

ببینید الان 2 تا میخوام هدر روی هم باشه 2 بار نمیشه گزاشت پشت هم کدها رو پس چی کارش باید کرد؟

لینک به ارسال

منظورتون واضح نیست !

شما یک موقعیت به نام هدر دارید و برای اون تعریف کردید که فلش رو بخونه و اگر دوبار پشت هم قرار دهید جوملا آخرین کدها رو میخونه !

لینک به ارسال

اقا من یک موقعیت دارم به عنوان هیدر درست!حالا اگه همون موقعیت بخوام عینا همون زیرش بیاد!یعنی 2 تا هدر روی هم بشه...

الان هیدری که هست همون ایعاد هیدری دیگر همون ابعاد همون جا زیرش که بعد عکسش رو عوض میکنم

در حقیقت 2 هیدر روی هم...

درست توضیح دادم این سری؟:huh:

لینک به ارسال

اقا من یک موقعیت دارم به عنوان هیدر درست!حالا اگه همون موقعیت بخوام عینا همون زیرش بیاد!یعنی 2 تا هدر روی هم بشه...

الان هیدری که هست همون ایعاد هیدری دیگر همون ابعاد همون جا زیرش که بعد عکسش رو عوض میکنم

در حقیقت 2 هیدر روی هم...

درست توضیح دادم این سری؟:huh:

حق با شماست

كه اگه يه كد هدر دوبار بنويسيم بايد اونو دوبار اجرا كنه

ولي بعضي ها هنگام طراحي قالب ميان براي هدر يه مكان ثابت قرار مي دن(برنامه نويس ها ايراني)

و فقط ميشه تو اون قسمت هدر رو قرار داد ولي اكثر برنامه نويس هاي خارجي فكر همه جا رو مثل ما كه نمي كنند !!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

سلام

اگر بخوام فایل فلش را در یکی از موقیعت های سایت تعریف کنم، (چپ راست یا بالا) چی کار باید کنم؟

البته این کد هم جاگزین هدر می کنم هیچ تغییری نمی کند

لینک به ارسال

با سلام

اگر می شه نحوه قرار دادن یک فایل فلش را کامل توضیح بدید ممنون می شوم چون من هر چی سعی کردن نتونستم این کار را انجام بدم ؟

سوال:

آیا باید حتما ابعاد یکی باشه تا نشون بده ؟

لینک به ارسال

سلام.

برای گذاشتن یک فایل فلش در یک مطلب یا یک ماژول ، از طریق ادیتور ، گزینه media (آیکون فیلم) آن را اضافه کنید. اگر این آیکون نبود ، به مدیریت پلاگین ها > پلاگین tiny-mce بروید و حالت آن را توصعه یافته کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی تون ولی می خوام در هدر سایتم قرار بدهم اگه ممکنه کلیات رو بگین ممنون می شم

لینک به ارسال

اگه موقعیت ماژول برای هدرتون تعریف شده می تونید طبق گفته جناب مانیان عمل کنید، در غیر اینصورت یه موقعیت ماژول باید برای هدرتون تعریف کنید و بعد ماژولی که حاوی فایل فلشتون هست رو اونجا بذارین.

در مورد ساخت موقعیت هم داخل انجمن قبلا بحث شده با جست و جو می تونین پیدا کنین.

البته قبل از هر تغییری یه بک آپ از فایلی(یا قالبی) که می خواین تغییر بدین، بگیرید.

لینک به ارسال

ظاهرا من بد توضیح دادم من یک فایل فلش درست کردم حالا می خام بذارم توی سایم من دقیقا جایی رو که باید درون Css تغییر بدم را می خواهم . البته این موقعیت در قالبم وجود دارد .من در این مورد خیلی سایت ها را زیرو رو کردم ولی وقتی Detail وار توضیح داده شده که من از پسش بر نیومدم.

ممنون از راهنمایی تون

مانند همین بنری که در بالا قرار دادید .فکر کنید همین بنر را می خواهیم در موقعیت هدر قرار دهیم باید دقیقا چه دستوری و در کجا تغییرات را انجام دهم

لینک به ارسال

دوست من لطفا آدرس سایتتون رو بفرمایید تا دقیقتر جواب بدم بهتون.

---------------------------------

ضمنا مشکلتون رو داخل بخش مربوطه مطرح کنید(بخش مشکلات قالب جوملا 1.5)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...