رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من ماژول mod_ahuracalendar که برای جوملا 2.5 هست رو نصب کردم ولی در قسمت تنظیمات ماژول یه جدول طویل انگلیسی نشون میده و در داخل سایت هم همین طور نمایش داده میشه و در آخر جدول دموی خود ماژول میاد. چی کار کنم که این جدوله نمایش داده نشه؟؟؟

بابا محض رضای خدا چند تا ماژول فارسی شده برای جوملا 2.5 معرفی کنید.خسته شدم از بس برای 2.5 گشتم و هیچی پیدا نکردم.سایتم لنگ این چندتا ماژوله : آب و هوا - تقویم - فرم عضویت در سایت - نظرسنجی -

یه ماژولی هم میخوام که مثل یه قاب باشه و یه نوشته ای رو توش بنویسم.

خوشحال میشم اگه راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نظرسنجی : acepolls

فارسی اش موجوده

فرم عضویت در سایت : ماشالله هرچی هست فرم عضویت در سایت که فارسی هم خیلی زیاده

تقویم : ماژول پیدا نکردم به درد بخور باشه ولی ببین سایت زیر بدرد میخوره که کدش رو توی سایت قرار بدی.

http://blogers.ir/cod/date/

آب و هوا : فارسی اش رو یکم پیدا کردن سخته مگر کسی اینجا قرار بده ولی فارسی نشده زیاده چندتا خودم توی انجمن معرفی کردم.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

سلام

نظرسنجی : acepolls

فارسی اش موجوده

فرم عضویت در سایت : ماشالله هرچی هست فرم عضویت در سایت که فارسی هم خیلی زیاده

تقویم : ماژول پیدا نکردم به درد بخور باشه ولی ببین سایت زیر بدرد میخوره که کدش رو توی سایت قرار بدی.

http://blogers.ir/cod/date/

آب و هوا : فارسی اش رو یکم پیدا کردن سخته مگر کسی اینجا قرار بده ولی فارسی نشده زیاده چندتا خودم توی انجمن معرفی کردم.

در پناه ایزد

با کمال تشکر از زاهنماییتون. فقط نگفتید که مشکل جدول انگلیسی رو چطور حل کنم؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...