رفتن به مطلب
m_ziksary

سوال در مورد انتقال سایت لوکال به سرور

پست های پیشنهاد شده

سلام

قبل از هر چیز ممنونم از سایت خوبتون. من یکی از کاربرهای جدید سایت شما هستم که به تازگی در مورد طراحی سایت اموزش دیده ام. متاسفانه مشکلی که دارم در مورد انتقال سایت لوکال به سرور ه. راستش الان دو تا مشکل دارم . چون کاربر جدید هستم نمی دونم میشه دو تا مشکل رو یه جا مطرح کرد یا نه. حالا من مطرح می کنم اگه نباید بشه لطفا بهم بگین.

1- مشکل اول من اینه که در حال حاضر می خوام محتویات یه سایت فعال رو که مال دوستمه با سایت جدیدی که بر اساس جوملا 1.5 طراحی کردم جایگزین کنم ولی متاسفانه نمی دونم چه فولدرهایی رو باید حذف کنم که مشلی پیش نیاد. ضمن این که فولدر محتویات جدید سایت رو از طریق ftp اپلود کردم تو فولدر public_html ولی نمی دونم اگه فولدر های قبلی رو که اونجاست پاک کنم به مشکل می خورم یا نه. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

2- چون خیلی تازه کارم واسه تمرین یه هاست رایگان گرفتم و با دامینی که داشتم می خوام یه سایت طراحی شده بر اساس جوملا 2.5 رو بفرستم رو سرور منتها هر کاری که می کنم نمی تونم. اگه بتونین راهنماییم کنین لطف بزرگی بهم می کنین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

ورود شما را به جمع جومینا خوش آمد میگم

شما می تونید به راحتی با افزونه پشتیبان گیری یک فایل zip از اطلاعات دیتابیس و فایل هاتون ایجاد کنید و آنرا در هاست قرار بدهید و مانند جوملا نصبش کنید

افزونه Akeeba Backup مناسب هست

اگر نتونستید در صورت تمایل اطلاعات را پ.خ کنید

فکر می کنم قبلاً در انجمن بحث شده. لطفاً جستجو ...

موفق باشید

لینک به ارسال

درود بر شما

ورود شما را به جمع جومینا خوش آمد میگم

شما می تونید به راحتی با افزونه پشتیبان گیری یک فایل zip از اطلاعات دیتابیس و فایل هاتون ایجاد کنید و آنرا در هاست قرار بدهید و مانند جوملا نصبش کنید

افزونه Akeeba Backup مناسب هست

اگر نتونستید در صورت تمایل اطلاعات را پ.خ کنید

فکر می کنم قبلاً در انجمن بحث شده. لطفاً جستجو ...

موفق باشید

سلام

ممنون از شما. بحث های قبلی را مطالعه کردم ولی به دلیل عدم اطلاعات کافی خیلی متوجه نشدم که دقیقا باید چه کار کنم. از اینکه لطف می کنید و وقت می گذارید بسیار سپاسگزارم. با اجازه اطلاعات را پ.خ می کنم و در انجا توضیحات لازم را ارائه می کنم

با تشکر و سپاس فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...