رفتن به مطلب
Mehi

2 پرسش ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام . شب بخیر

دوستان میخواستم بدونم چطوری میتونم اعداد را که داخل سایت کلا انگلیسی به نمایش در می آیند فارسی کنم . الته لازم به ذکر که در طراحی از UTF-8 و غیره استفاده شده ولی همچنان اعداد انگلیسی به نمایش در می آید !!

و اینکه اگر توجه کرده باشید وقتی از پنل مدیریت سایت را در حالت غیر فعال قرار میدهیم صفحه ای برای ورود به سایت به معرض نمایش در می آید که نام کاربری و رمز عبور دریافت میکند . میخواستم بدونم این صفحه دقیقا در کجا(کدام مسیر) قرار دارد ×؟

پیشاپیش از یکایک دوستان تشکر میکنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من پاسخ دوم شما را میدهم و پاسخ اول را دیگر دوستان خواهند داد.

زمانی که سایت را غیر فعال میکنید این احتمال وجود دارد که خود شما بخواهید وارد سایت شوید و سایت را مشاهده کنید چون معمولا برای بروز رسانی و ایجاد تغییرات در سایت آن را غیر فعال میکنند.

فقط مدیران میتوانند نام کاربری خود را وارد کرده و سایت را مشاهده کنند و اعضاء عادی نمیتوانند و این دراصل یک امکان برای مدیر است !

لینک به ارسال

سلام

برای سئوال اول هم پیشنهاد می کنم، سعی نکنید اعداد را صد در صد فارسی کنید.

ضمنا این مورد از نظر نمایشی بیشتر مربوط به مرورگر و تنظیمات رایانه شما می شود.

یا علی

لینک به ارسال

من پاسخ دوم شما را میدهم و پاسخ اول را دیگر دوستان خواهند داد.

زمانی که سایت را غیر فعال میکنید این احتمال وجود دارد که خود شما بخواهید وارد سایت شوید و سایت را مشاهده کنید چون معمولا برای بروز رسانی و ایجاد تغییرات در سایت آن را غیر فعال میکنند.

فقط مدیران میتوانند نام کاربری خود را وارد کرده و سایت را مشاهده کنند و اعضاء عادی نمیتوانند و این دراصل یک امکان برای مدیر است !

ostad ممنون از پاسخی که دادید :thankyou:. ولی میخواستم بدونم این صفحه دقیقا چه نام دارد و در کدام مسیر قرار دارد . در نظر دارم رنگ بندی آن را تغییر دهم !

سلام

برای سئوال اول هم پیشنهاد می کنم، سعی نکنید اعداد را صد در صد فارسی کنید.

ضمنا این مورد از نظر نمایشی بیشتر مربوط به مرورگر و تنظیمات رایانه شما می شود.

یا علی

علیرضا جان ممنون از پاسخی که دادید . در رابطه با اینکه فرمودید سعی نکنید کل اعداد را فارسی کنید . میخواستم اگر امکان داره توضیحات بیشتری ارائه بدید و به بیان چند روش اشاره ای داشته باشید .

در رابطه تنظیمات رایانه هم که مشکلی نیست چرا که در سایر سایت ها که از جوملا استفاده شده اعداد کاملا فارسی هستند پس مشکل از این نمیتونه باشه !:idea:

لینک به ارسال

نمایش اعداد جوملا در سایت در حالت عادی بستگی به مرورگر شما داره

مثلاً شما در مرورگر IE وقتی عددی را به فارسی تایپ می کنید در سایت نیز بصورت فارسی نمایش داده می شود.

ولی در فایرفاکس این اتفاق نمی افتد و به انگلیسی نمایش داده می شود.

موفق باشید

لینک به ارسال

البته با جستجو آدرس اون رو پیدا کردم برای ویرایش باید به مسیر زیر مراجعه کنید.

templates\system\offline.php

در مورد تغییر صفحه ورود مدیریت در جوملا میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید

http://forum.joomina.ir/thread-30.html

لینک به ارسال

نمایش اعداد جوملا در سایت در حالت عادی بستگی به مرورگر شما داره

مثلاً شما در مرورگر IE وقتی عددی را به فارسی تایپ می کنید در سایت نیز بصورت فارسی نمایش داده می شود.

ولی در فایرفاکس این اتفاق نمی افتد و به انگلیسی نمایش داده می شود.

موفق باشید

ستار جان در حالت تایپ تمامی کارها از قبیل تنظیم UTf-8 ' date=' dir=rtl و ... انجام شده ولیکن انگار چیزی اون بالاست که نمیذاره اصلا اعداد فارسی شوند . این که شما می فرمائید فایرفاکس اعداد را انگلیسی نمایش میدهد بله درسته . و در سایر سایت ها که در IE اعداد فارسی هستند در فایرفاکس انگلیسی است . آیا با تغییری درunicode پایگاه داده تغییری حاصل میشود ؟ :idea:[hr']

البته با جستجو آدرس اون رو پیدا کردم برای ویرایش باید به مسیر زیر مراجعه کنید.

templates\system\offline.php

در مورد تغییر صفحه ورود مدیریت در جوملا میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید

http://forum.joomina.ir/thread-30.html

:thankyou::thankyou::thankyou::thankyou:

واقعا ممنون استاد . خیلی دنبالش گشتم . اصلا فکر نمیکردم توی این پوشه .

راستی بچه ها احتمالا دیدید گاهی اوقات که در گوگل سایتی را جستجو میکنید گوگل در پائین سایت یک فهرست بندی می یاره مثلا هاست - دامین - میزبانی وب .

سوال اینجاست آیا خود گوگل این را ایجاد میکنه یا باید کار خاصی در سایت انجام داد تا این دسته بندی ها توسط گوگل قابل تشخیص شود . راستی استفاده از کدام یک از نقشه های سایت پیشنهاد میکنید . Xmap یا غیره ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز لطفا قوانین جومینا را مطالعه فرمایید !

سوالات و درخواست های خود را جداگانه و در انجمن های مربوطه مطرح کنید !

آنها تبلیغات متنی هستند که مناسب با کلمات و موضوعات جستجو شده به کاربران نمایش داده میشوند.اگر موضوعات دیگری برای جستجو مظورتان باشه آنهم کلمات و جملات مشابه به جستجوی شما میباشد.

لطفا حتما رعایت کنید !

لینک به ارسال

ببین دوست عزیز

نیازی نیست که پایگاه داده ها دستکاری بشه

فقط باید یک خورده کدهای هسته جوملا برای نمایش این اعداد برای فایرفاکس بهینه بشن تا این مشکل نیز برطرف گردد.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...