رفتن به مطلب
shahryar warez

قالب چوب قرمز

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی امروز برای شما قالب چوب قرمز رو که 3 روزه روش کار کردم تا تونستم بلخه رنگ بندیش رو برای خودم قبول کنم دیگه ..... گزاشتم برای دانلود

این قالب به قول امیر جان فکر کنم برای بیشتر دوستان بدرد بخوره

یکی از ویژگی های این قالب استفاده بسیار زیاد از رنگ سفید قرمز هست براتون هم یک هدر پیشفرض گزاشتم تا شما برای خودتون عوض کنید

لینک دانلود قالب

لینک دانلود از سرور جومینـــآ

ویژگی هیا قالب :

استفاده بک گروند ساده

استفاده از رنگ بندی قالب از رنگ های قرمز و سفید

شیت صفحه 1000 پیکسل

شفافیت 5%

تک ستون

استفاد عکس در فوتر

و....

اسکرین شات این قالب:P

w2uuaqgnts34b61m7cb.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شهریار جان

چند بار تا حالا گفته ام

ببین 20 پیکسل از بالا خالی است بعد هدر شروع میشه که حداقل 170 پیکسل است

یعنی یه چیزی حدود 200 پیکسل از فضای صفحه را از دست داده ای !

لینک به ارسال

امیر جان منم می دونم ولی توس سرم نمی ره که از این فاصله کمتر کنم وقتی قالب رو می بینم فکر می کنم این قالب فلصلش کمه و دوباره فاصلش رو زیاد می کنم

ولی امیر جان ایندفعه یکمی از اون یکی قالب که بهتر شده چون کمی مثل قالب های عام شده و مخصوص یک کار نیست

و این دفعه می گم امیر جان من فقط 10% پایین آوردم

حالا امیر جان دیگه مشکل نداره

راستی این زیرخط داشتن دلیل داره ون قالب فقط می خواستم از یک رنگ استفاده کنم نمی تونسم زیر خط رو بردارم

منتظر نظرات شما هستم

ممنون امیر جان

لینک به ارسال

با سلام

بله دلیل داره دلیلشم اینکه لینهارو مشخص میکنه { معمولاً }

برای برداشتنشم کافیه text-decoration رو روی none قرار دهید

text-decoration: none;

و اگه نمی خواهید کلاً در هیچ یک از حلاتهای لینهات خط زیرین داشته باشی مقدار اونا باید به این شل با شه :

a:link { 
}

a:visited {
}

a:hover{
}
a:active {
}

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

می گم من خودم زیر خط گزاشتم برای لینک های بخاطر اینکه من 2 رنگ زیاد استفاده کردم یکی رنگ قرمز ودیگری رنگ سفید نمی خواستم وسط متن رنگ رو عوض کنم بخاطر لینک بودن اون بخاطر همین زیر خط برای هر لینک گزاشتم

ممنون از نظرات شما اگه یکی این قالب رو تست کنه ممنون می شم از نظر فارسی سازی و ....

منتظر دوستان هستم

لینک به ارسال

با سلام

درسته که زیر خط دار بودن نشانه لینکهاس ولی اگه از رنگها درست استفاده کنی خیلی بهتر از اینه { نظر شخصی }

شهریار جون اگه لطف کنی دموی از قالب رو قرار بدی خیلی بهتر :rolleyes: و بهتر میشه در مورد فارسی سازیش نظر داد { چون مو اکثراً تو دانشگاهم // و از بچه هایه دیگه هم احتمالا مثل متن هستند // نمی تونم تستش کنم ولی اگه دمو بزارید به راحتی میشه نظر داد }

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

آقا ممنون درست می گی با امیر حرف زدم همین حرف شما رو مگه از فارسی سازی زیاد شمکلی نداره چون الان نمی تونم براتون دمو بزارم شرمنده

چون در موقع طراحی قالب رو زیاد می بینیم فکر می کنیم قشنگه که این مشکل من هست

لینک به ارسال

با سلام

در مورد زیبایی قالب های هم که می سازید هم باید بگم :

قبل از شروع طراحی قالب { حلا با آرتیستر یا کد نویسی :blush: } شرو کنید به نوشتن تو ضیحات و کشیدن یک فلو چارت {سعی کنید ذهنی نباشه ، بیارید روی کاغذ } و خودتونو محدود به آن کنید :cool: { یعنی چی !!! } در موارد این چنینی بخصوص در اول راه هرچه قدر خودتون محدود کنید { البته نه 100% ها ! } همونقدر هم قالبتون زیبا و کار بر پسند در میاد ...

برای تست هم شده یک بار امتحان کنید اگه خواستین نتیجشو برام بنویسید

امیدوارم ....

امیدوار باشید ....

یا علی

لینک به ارسال

دقیقا یکی از بهترین کار ها و حرفی ترین کار ها همین کاری هست که با کاغذ پیاده کردن هست ولی من بیشتر مشکل رنگ بندی دارم که اون نرم افزار امیر روی ویندوزم جواب ندادم و باید ویندوز عوض کنم کی ویندوز عوض می کهن اصلا حالشو ندرام کل هارد من رو صفحه دسکتاپ منه و کی حال دار این همه فایل رو انتقال بده:P

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...