رفتن به مطلب
mehrdadali14

پلاگین ویدیو AllVideos

پست های پیشنهاد شده

این یک پلاگین بسیار آسان و مفید برای پخش و دانلود فیلم است باالخصوص برای دوستان کا با کامپوننت K2 کار می کنند " البته من نمی دونم که این پلاگین قبلاً فارسی شده یا خیر " منتها چون کار باهاش خیلی آسانه فکر نکنم نیاز باشه فارسی سازی بشه

محصول شرکت Joomlaworks

دریافت از سرور جومینا

دمو در سایت سازنده

کار با این خیلی آسانه کافی که پس از نصب به قسمت پلاگین ها برید. و فعالش کنید

در بخش images/stories/ هم دو فولدر به اسماهای videos و audio درست کنید و فایل های آیدئو و ویدیو رو اونجا آپلود کنید ( البته این لینک قابل تغییر است شما می تونید از گزینه Local Video Folder مسیر رو به دلخواه تغییر بدید. همهچنین اندازه فایل ، رنگ پیش زمینه و ... هم قابل تغییر ه

بعد از آپلود فایل ویدئو و آیدئو در فولدر مورد نظر کافی در قسمت مطالب توی کد زیر رو بزارید ( البته با توجه به فرمت فایل)

{youtube}heu37ej3qs{/youtube}

, {flv}batman_darknight{/flv}

{mp3}pixies_bonemachine{/mp3}.

در ضمن از اگر از کامپوننت k2 استفاده می کنید که این پلاگین بهترینه کافی در قسمت مطلب جدید دگمه ویدیو رو بزید و آدرس فایل رو بدید .

از فرمت خیلی زیادی هم پشتیبانی میکنه همچنین از تمامی سایت های فیلم مثل یوتیوپ، یاهو، گوگل و.. هم پشتیابی میکنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

فارسی شده ایت کامپوننت همراه با راهنمای آن در سایت جومینا قبلا منتشر شده است

http://joomina.ir/component/k2/item/142-allvideo-joomina.html

لینک به ارسال

سلام به تموم دوستای جومینایی خودم

من این پلاگین رو نصب کردم وفعالش هم کردم و ویدیو خودم هم تو آدرس image/stories/videos آپلود کردم و پسوندش WMV هست ولی وقتی روی ارسال مطلب و سپس بخش کد اچ تی ام ال میرم و کد {wmv}myfilename{/wmv} رو میزنم دقیقا همین کد رو برام تو بخش مطالب نشون میده یعنی چیزی رو به نمایش در نمیاره از طرفی وقتی روی پیش نمایش کلیک میکنم هم دقیقا این کد تو صفحه اصلی نشون داده میشه یعنی عملا پلاگین کار نمیکنه.

من به این کامپوننت نیاز خیلی خیلی زیادی دارم اگه زودتر پاسخ من رو بدید ممنون میشم.

لطفا کمکم کنید.

من منتظر پاسختون هستم.

با تشکر.

در ضمن الان هم که در سایت این پلاگین را قرار داده ام این پیام برای نمایش ویدیوی من آمده است که عکس آن را در زیر قرار داده ام.

cnjfbpih6ugqfahdeqz.png

لینک به ارسال

کاربر محترم مسعود

لطفاً اسپم نکنید و قوانین سایت را مطالعه نمایید

حتماً دوستانی که اطلاع داشته باشند جواب می دن

لطفاً شکیبا باشید

در صورت مشاهده مجدد اخطار خواهید گرفت

دوست عزیز برای استفاده از این پلایگن باید Silverlight را نصب کرده باشید

SilverLight یک تکنولوژی جدید از

شرکت مایکروسافت است

و شبیه به فرمت SWF مربوط به Macromedia Flash می باشد؛ که از آن برای ارائه برنامه های تحت وب به شکل مستقل از مرورگر (Cross-Browser) و نیز مستقل از سیستم عامل (Cross-Platform) با ظاهری بسیار زیبا یا RIA (Rich Interactive Application) استفاده می شود.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت به لینک زیر مراجعه نمایید

دریافت

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز قبلا راهنما و همینطور فارسی شده این پلاگین در جومینا منتشر شده است .

http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=64&Itemid=

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...