رفتن به مطلب
xemahmood

چجوری باید بد افزار رو از تو سایت حذف کنم؟

پست های پیشنهاد شده

یکی از سایتهای من توسط گوگل به عنوان سایتی شناخته شده که توش کدهای مخرب و جاسوسی قرار داره. من در حالی که کل سورس سایته که جوملا باشه رو دوباره ریختم بازم تو اسکن جدید گوگل باز هم به عنوان صفحه تهاجمی شناخته شده.میخواستم بدونم از دوستان کسی تو این زمینه سر رشته داره و اینکه راه حل مناسب چی هست؟

البته این قضیه فقط مربوط به مرورگر فایرفاکس می باشد و در سایر مرورگرها صفحه مسدود نیست ولی از فایرفاکس صفحه مسدود میشه

این آدرس سایته

www.fanavarmachine.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این صفحه وب در www.fanavarmachine.ir به عنوان صفحه حمله گزارش شده است و بر اساس تنظیمات امنیتی شما مسدود شده است.

البته من اطلاعی در این زمینه ندارم ولی این میتونه براساس یک گزارش به وجود اومده باشه شاید قبلا اسکریپت خاصی نصب کرده بودید و یا سایت ویروسی شده بوده

[align=left]Site is listed as suspicious - visiting this web site may harm your computer.

Part of this site was listed for suspicious activity 2 time(s) over the past 90 days.[/align]

سایت ذکر شده است به عنوان مشکوک -- بازدید از این وب سایت ممکن است به رایانه شما آسیب برساند.

بخشی از این سایت را برای فعالیت های مشکوک 2 بار) بیش از 90 روز گذشته شده بود.

این ترجمه مطلب انگلیسی توسط گوگل است

If you are the owner of this web site, you can request a review of your site using Google Webmaster Tools. More information about the review process is available in Google's Webmaster Help Center.

اگر شما صاحب این وب سایت ، شما می توانید چکیده ای از سایت خود را با استفاده از گوگل ابزار وب مستر درخواست. اطلاعات بیشتر در مورد فرایند بررسی در دسترس است در گوگل وب مستر مرکز راهنما.

یعنی به سایت گوگل قسمت وبمستر مراجعه کنید!

حتما راهی در اونجا هست و شرمنده وقت ندارم تو گوگل وب مستر جستجو کنم

گوگل وب مستر تولز

گوگل هلپ سنترال

در اصل گوگل سایت شما را مسدود کرده و شما باید از طریق گوگل اقدام کنید

من گزارش ها رو باگوگل ترجمه کردم !

لینک به ارسال

از سه تا جا می تونه مشکل داشته باشه:

الحاق نال شده روی سایت نصب کردهد باشید و سرور وارز پشتیبانی نکنه

قالبی که استفاده می کنید دارای کد های مخرب باشه

توی سایت از قسمتی فایل آپلود شده باشه که ویروس فرستاده باشن

برای این کار یک پشتیبان از سایت + جداول بگیر

هاست رو فرمت کن

دوباره جوملا نصب کن

جداول رو import کن

با گوگل وبمستر یه درخواست بازبینی بده

تا حداکثر 24 ساعت دیگه بر می گرده

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزيز از طريق ويروس ياب سي پنلتون يك بار كل فضا رو اسكن كنيد، مشكل حل ميشه.

من دقيقا همين مشكل شما رو داشتم كه به اين طريق برطرف شد.

بعد همانطور كه دوستمون فرمودند با گوگل وبمستر یه درخواست بازبینی بده

تا حداکثر 24 ساعت بعد حل ميشه.

لینک به ارسال

متاسانه سیستم این هاست پلسک هست که از نظر کارکردن واقعا مزخرف هست .سیستم اسکن هم نداره .من از طریق یک وب سایت که این خدمات رو ارائه میده هاست رو اسکن کردم.ولی اونم فقط میگه روی هاست شما بد افزار وجود داره و جاشم نمی تونه مشخص کنه.

اینطور نتیجه گرفتم که هاست رو بگم فرمت کنن و دوباره جوملا رو بریزم .البته این بار هرچی در مورد امنیت جوملا میدونم روش پیاده کنم.جالب اینجاست که من روی این سایت از هیچ کد وارز شده ای استفاده نکردم و همه چی اپن سورس بود.

این سایت نزدیک به یک سال داشت مثل بچه آدم کار می کرد پس نتیجه میگیرم که کد یا بدافزار مخرب همین جدیدا وارد شده و سایت مسدود شده

لینک به ارسال

دوست عزیز شما می تونی اکانتتونو بگی کاملا فرمتش کنه و ازنو درست کنه ولی بجای نصب جوملا می تونی از پشتیبانی بخواهی که نسخه بک آپ جند وقت قبل و یا ماه قبلی رو دوباره براتون رو اکانتتون اجرا بکنه

لینک به ارسال

بهترین کار اینه که یه بک آپ از اطلاعات سایتت بگیر و هاستت رو فرمت کن

با سلام

به نظر من همونکاری که mehrdadali14 عزیز گفتند رو انجام بدن بهتر هست ...

چون با این کاری که شما فرمودید {بخصوص اگه از کل سایت بکاپ بگیرند } احتمال دوباره ویروسی شدن کم نیست ...

یا حق

لینک به ارسال

معمولا پاک سازی هاست را ادمین اصلی هاستینگ انجام می دهد که باید از ایشان بپرسید. در مورد هاست های رایگان هم که وقتی سیستم آلوده شده چاره ای ندارید غیر از مورد ی که دوستان گفتن. یعنی فرمت و باز گرداندن بک آپ سیستم هنگامی که سالم بوده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...