رفتن به مطلب
alisajadi

پاک کردن ادمین در phpmyadmin

پست های پیشنهاد شده

سلام.

برای من یه مشکل پیش اومده.

من در ویرایش یه قالب مشکل داشتم و برای حل مشکلم با طراح قالب تماس گرفتم که وارد سایت وردپرسی ام بشه و من هم برای امنیت میخواستم رمزم رو تغییر بدم ولی چون نمیدونستم که از کجا باید رمزم رو تغییر بدم از حساب کاربری ام خارج شدم و روی رمزتان را فراموش کرده اید کلیک کردم تا یه رمز جدید بهم بده و برام یه لینک فرستاد که وقتی روش کلیک میکردم یه صفحه ای میومد که رمز جدید و تاییدش رو میخواست و من هم هرچی رمز میزدم مینوشت رمز اشتباه است برای همین تصمیم گرفتم که برم توی سی پنل و توی پی اچ پی مای ادمین رمزم رو عوض کنم ولی چون درخواست فراموشی رمز عبور کرده بودم وقتی رمز رو تغییر دادم فایده ای نداشت برای همین ادمین رو پاک کردم و یه کاربر معمولی ساختم که جای ادمین رو نمیگرفت و الان هم اواره شدم چون مدیریت سایت نیستم.حالا باید چه خاکی توسرم بریزم؟باید .وردپرس رو از اول نصب کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نه خیر. در دیتابیس میتونید دسترسی کاربر رو بالا ببرید.

لازم نیس از اول نصب کنید.

از ورد پرس کارها بپرسید کمکتون می کنند.

با احترام

لینک به ارسال

سلام

شما يه وردپرس تو لوكال نصب كنيد و يه ادمين درست كنيد، بعد اطلاعات ركورد مربوط به ادمين رو از phpmyadmin در لوكال به phpmyadmin در هاست مربوطه انتقال دهيد

روش هاي مختلفي براي ايجاد يه يوزر ادمين ديگه وجود داره

يا با كمي دقت ميتونيد فيلد مربوط به سطح كاربري در phpmyadmin رو دستكاري كنيد و كاربر رو به مدير ارتقا دهيد!

لینک به ارسال

از همه خیلی ممنون.منو از نگرانی دراوردین همون کاری که اقای mrgh گفت رو انجام میدم چون کار اقا رامین دردسر داشت.

فقط اگه کسی بگه که چطوری میتونم یه کاربر رو به مدیر تو سی پنل تغییر بدم خیلی خیلی ممنون میشم

لینک به ارسال

کار آقا رامین دردسر داره اما پیشنهاد خوبیه. این کارم بکنید خوبه

با احترام

لینک به ارسال

تو رو خدا اگه كسي ميدونه كه چطوري ميشه يه كاربر رو به مدير تغيير بدم،اينجا بنويسه؟

لینک به ارسال

شما توی دیتا بیس جدول jos_users تمام یوز هاتون هست می تونید اونجا نوع کاربری رو مشخص کنید مثلا اگه super administrator باشه هر کاربری مدیر سایت هست برای تغیر رمز مدیریتتون هم می تونید از اموزش زیر استفاده کنید

http://docs.joomlafarsi.com/index.php/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1_%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF_admin_%D8%A7%D8%B2_%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82_%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3

لینک به ارسال

jos_user برای جوملاست

پسوند user_ رو پیدا کنید. حالا اولش jos باشه یا هرچیز دیگه مهم نیست.

بعدش دسترسی کاربر رو عوض کنید.

http://forum.joomina.ir/thread-744-post-3281.html

این لینک واسه یوزر پسورد دادن به دردتون میخوره. فقط اول دسترسیش یوزر رو بالا ببرید و بعد دادن یوزر پسورد دلخواه

نگران نباشید. حتما حل میشه. الان لوکالم کار نکرد وگرنه کامل می گفتم چیکار کنید. :002:

نتونستید اطلاعات هاستو پیغام خصوصی کنید کمک کنم.

با احترام

لینک به ارسال

jos_user برای جوملاست

پسوند user_ رو پیدا کنید. حالا اولش jos باشه یا هرچیز دیگه مهم نیست.

من user رو پیدا کردم و پست کاربر رو هم دیدم ولی نمیدونم چطوری باید پست کاربر رو تغییر بدم

لینک به ارسال

سلام

خب دوست من عرض كردم چيكار كنيد

شما يه وردپرس تو لوكال نصب كنيد و يه ادمين درست كنيد، بعد اطلاعات ركورد مربوط به ادمين رو از phpmyadmin در لوكال به phpmyadmin در هاست مربوطه انتقال دهيد

ببينيد اطلاعات ركورد مربوط به admin چطور ذخيره ميشه شمه هم به همون ترتيب عوض كنيد.

اطلاعات ركورد كاربر كه الان در phpmyadmin باهاش كار ميكنيد رو اينجا قرار بديد تا بررسي كنيم، عنوان فيلدها رو هم بنويسيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...