رفتن به مطلب
mostafaehsani

ایجاد تعداد صفحات در پارسا گلوبال نیوز

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت دوستان

شاید عنوان درخواستم رو خوب انتخاب نکرده باشم.

دوستان میتونم بگم که من کلیه مطالب انجمن رو در مورد پارسا گلوبال خوندم و دنبال کردم و حتی درخواست منو یکی دیگه از عزیزان داشتند مبنی بر اینکه: "چطوری میشه به این ماژول تعداد صفحات هم اضافه کرد یعنی در هر صفحه 10 خبر باشه و در انتهای خبرها صفحه 1 تا ... وجود داشته باشد تا کاربر استفاده کند" که خود آقای حسینی پارسا جواب داده بودند: "تا آنجا که میدانم این ماژول برای صفحه بندی مطالب نیست. گلوبال نیوز بدرد ایجاد 1 صفحه می خورد. البته امکان لینک دادن به اصل مجموعه را دارد که خیلی کاربردی نیست". اما من یک سایت خبری رو دیدم که از جوملا 1.5 استفاده می کنه و فکر می کنم از خود ماژول پارسا گلوبال یا چیزی شبیه به اون استفاده میکنه و تونسته از صفحه بندی هم استفاده کنه.

http://mzsport.ir/

از دوستان تقاضا دارم بگن منم چطوری می تونم از این روش استفاده کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز این سایت از aida news استفاده کرده!

1-آقا سعید گل یعنی اگه منم از آیدا نیوز استفاده کنم اون قسمت تعداد صفحات رو میتونم داشته باشم

2- این آیدا نیوز دیگه مثل گلوبال نیوز این تنظیمات رو برای موقعیت احتیاج نداره(صفحه اصلی غیر فعال بشه و توی یک موقیت دیگه نمایش داده بشه)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...