رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید عزیزان گلم .

بی زحمت اول نگاهی به این عکس بندازید :

download.php?imgf=13510990571.JPG

من دارم یه قالب خبری میزنم .

حال میخوام :

- کدخبر و تاریخ انتشار رو هم داشته باشم .

- اون قسمت متن اولیه رو هم توی کادری مشخص نشون بدم .

مثل همین سایتی که عکسش گذاشتم .

البته احتمالا جوابتون اینه که باید تو هسته و کدهای جوملا دست ببریم ، ولی خوب میخوام بدونم کجاها . اگه ماژول - پلاگین یا ... هست معرفی بفرمائید .

سوالم هم بیشتر چون در مورد قالب خبری هست ، کمتر این مسائل جواب داده شده و هنوز بعد از مدتی به جوابم نرسیدم .

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعا هیچ کس نمیخواد راجع به این موضوع چیزی بگه ؟!!

من خیلی دنبال راه حل این موضوع هستم و لی هیچ وقت کسی جواب درستی نیمده . نمیدونم شاید فکر میکنن دلیلش تجاری بودنه که باعث میشه کار چند تای دیگه لنگ بمونه .

ما داریم دم از آزادی بیان میزنیم !؟

لینک به ارسال

دوست عزیز کسی مسئول لنگ موندن کار شما نیست!!!

در انجمن مشکل و یا سوال پرسیده میشه، از کاربران و مدیران هر کسی که اطلاعی داشته باشه ( و دوست داشته باشه) راهنمایی میکنه!

اینجا کسی "وظیفه" حل مشکل کسی رو نداره

بهتره کمی توقعاتمون رو پایین بیاریم تا خودمون هم اذیت نشیم!

در مورد کد خبر و سرتیتر باید عرض کنم شما باید به ازای هریک، یک فیلد جدید داشته باشید که در هسته اصلی جوملا باید تغییر داده بشه که در این مورد هم چندین آموزش انگلیسی بود و کسی تا بحال نتونسته به نتیجه برسه

پلاگینی موجود هست که زیر تیتر ایجاد میکنه اما هیچوقت مثل این قالب نمیشه

موفق باشید

لینک به ارسال

اولا که با تشکر از شما .

دوما که بنده قصد جسارت نداشتم که کسی بخواد ناراحت بشه و این هم من نگفتم که وظیفه شما هست که حتما بیایید و جواب بدید .

نه ! من خودم کاربر انجمن جومینا هستم و هر چی دارم از جویمنا دارم و کاربران و مدیران خوبش .

بحث من این بود که هر وقت این بحث تغییرات در قالب رو به اینصورتی که میخوام مطرح میکنم کسی جوابی نمیده .

نمیدونم چون شاید به خاطر تجاری بودن این شیوه هست کسی چیزی نمیگه .

بحرحال اینجا جای دعوا و مرافه نیست و کسی دعوا نداره .

اون عکسی هم که من گذاشتم مربوط به قالب جوملا میشه .

پس این یعنی خود جوملا هم میشه دستکاری کرد و این شکلیش کرد .

حالا درسته باید PHP وارد باشی . ولی خوب کسانی هستند که ای نراه رو رفته اند و این کار رو کرده اند .

من با همون اشخاص هستم که حالا نه به طور کامل ، بلکه حداقل اشاره ای کنند که کجا ها رو و چکاری باید کرد .

بحرحال بازم مرسی و ممنون .

اگه کسی مطلبی داشت بسم الله .

لینک به ارسال

دوست عزیز کسی دعوا نداره

بله شدنی هست و عارض شدم پباگبنب هست که زیرتیتر ایجاد میکنه و دوستانی پیشنهاد داده بودند که از عنوان اصلی به عنوان سرتیتر و از زیرتیتر به عنوان تیتر اصلی استفاده کنید

ولی در استفاده از ماژول مشکل ساز خواهد بود

در نت هم آموزش هایی از آموزش افزودن فیلد جدید به قسمت مطالب جوملا منتشر شده بود که خود بنده هم در جومینا منتشر کردم اما چون انگلیسی بود تا 90% کار رو بیشتر نتونستم پیش ببرم

یعنی فیلد اضافه میشد، ذخیره میشد اما در نمایش مشکل بود

دوستانی هم هستند که این کار رو بصورت تجاری انجام میدهند و این هم حق اونها هست در قبال چیزی که بلد هستند

یا علی:002:

لینک به ارسال

سلام. جومینا برای این موارد افزونه هایی به صورت فارسی منتشر کرده بود که براتون آپلود می کنم:

در مورد نمایش کد مطلب و تعداد بازدید و...:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13514467932.zip

در مورد درج تیتر و رو تیتر:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13514468991.zip

کاربر عزیز "keran4i" درسته که iran2008 خلاف قوانین اسپم ارسال کرد اما برخورد نامناسب در شان محیط دوستانه جومینا نیست.

با احترام

لینک به ارسال

با سلام

البته پست شماره 2 را نمیتوان اسپم حساب کرد . به دلیل آنکه استارتر تاپیک پس از 4 روز مجدد درخواست راهنمایی کرده

اما جناب iran2008 ماشاءا... از شما با این سابقه عضویتتون بعیده که با قوانین و شرایط محیط دوستانه جومینــــــا آشنا نباشید

طبق قوانین اگر تاپیکی بی پاسخ باقی بمونه هیچ مسئولیتی به گردن کاربران و مدیران نیست

حالا ممکنه تو اون روز کسی به سوالتون نتونسته پاسخ بده و تاپیک هم از گرد ارسالهای روزانه خارج شده باشه ولی این نباید باعث بشه که اینچنین با یکدیگر رفتار کنیم و توقع پاسخ حتمی داشته باشیم

اینجا یک محیط تخصصی هست و سوالات تخصصی هم مطرح میشه . پس اگر در پی دریافت یک پاسخ تخصصی هستید کمی صبور باشید

از قدیم میگن 5 تا انگشت یک دست مثل هم نیست . این یعنی اینکه سطح اطلاعات همه که به یک اندازه که نیستش

صبر کنید بالاخره یه نفر پیدا میشه که پاسختون رو بده که کافیه یه نگاه به پستهای قبلی بندازید میبینید که تا حالا چند تا پاسخ داده شده

البته جناب حمزه زاده هم فکر نکنم حرف بدی زده باشند ولی بهتر بود دیگه موضوع بیش از این کش نیاد

بهتره هر کس خودش اونطور که باید قاضی رفتار خودش باشه

فعلا برای گرفتن پاسخ سوالتون تاپیک را باز خواهم گذاشت . اما اگر باز این روند رفتاری ادامه دار بشه تاپیک بسته خواهد شد !

بیاید با یکدیگر رفیق باشیم ، نه طلبکار یا بدهکار :002:

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام و درود بر شما

نکته ی مد نظر شما رو می شه به دو بخش تقسیم کرد و پاسخ داد.

بخش نخست مشخصات خبر هست که بله، با تغییر در کام مطلب جوملا و افزودن کدهای فراخوان اجرای خبر و ویرایش موقعیت اون در دایو های html و css می شه به همین شکل که تصویرش رو گذاشتید درآورد.

بخش دوم هم، اجزای خبر هست که شامل روتیر، تیتر لید و متن خبر می شه، در این مورد جوملا فقط تیتر و متن خبر رو داره و افزونه ی رایگان با حساب کتابی هم برای افزودن رو تیر و لید هم برای جوملا وجود ندارد. بنا بر این شما دو راه دارید که یا اگر php رو میشناسید خودتون افزونه ای بنویسید و یا کام مطلب جوملا رو توسعه بدید و یا اینکه به کسی سفارش این کار رو بدید.

بنا بر این در هر دو مورد لازم هست شما دست به توسعه بزنید و برای این کار هم یا نیاز به دانش php دارید و یا اینکه می بایست به دوستانی که جوملا و php رو بخوبی می شناسن، هچون آقای تهرانی، آقای رضایی، آقای شمسی و دیگر دوستان سفارش این کار رو بدید.

ضمن اینکه آقای تهرانی بسته ی آماده ای رو دارند که بصورت خبری تنظیم شده و دارای همه ی امکاناتی است که شما فرمودید؛ می تونید تماس بگیرید و بسته رو تهیه کنید.

یاعلی

لینک به ارسال
سلام بر مهندس .

آقا شما گفتید :

اتغییر در کام مطلب جوملا و افزودن کدهای فراخوان اجرای خبر و ویرایش موقعیت اون در دایو های html و css می شه

میخواستم بدونم فایل کام مطلب جوملا کدوم هست اسمش و دقیق تو چه مسیری قرار داره ؟

مرسی عزیز

http://forum.joomina.ir/thread-17575-post-90747.html#pid90747

درود

دوست من این کار نیاز به دانش php , html و css دارد.

در هر حال تغییرات لازم رو باید در مسیر و فایل زیر صورت دهید

/public_html/components/com_content/views/article/tmpl/default.php

یاعلی

لینک به ارسال

مرسی عزیز .

این مسیر میشه صفحه داخلی مطالب درسته ؟ : /public_html/components/com_content/views/article/tmpl/default.php

مسیر صفحه اول یا اصلی خود سایت که همه مطالب رو نشون میده هم میشه بهم بگید .

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...