رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

در این پست یک پلاگین کوچک و کاربردی برای تبدیل طرح گرافیکی طراحی شده برای قالب به اچ تی ام ال و سازگار با سی اس اس و بر اساس استاندارد w3c معرفی میکنم!

این پلاگین بر روی فتوشاپ نصب شده و روی آخرین ورژن فتوشاپ هم نصب میشود.

طریقه کار بسیار آسان و تنها با یک کلیک انجام میشود و فیلم و توضیحات و آموزش تصویری را میتوانید در سایت اصلی ببینید!

دانلود پلاگین از سرور جومینا

توضیحات سازنده افزونه

مشاهده آموزش تصویری

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

چند تن از دوستان طراحی که از این پلاگین فتوشاپ استفاده کرده اند در صورت تمایل توضیحاتی راجع به نتیجه کار این پلاگین بدهند!

با تشکر

لینک به ارسال

سلام و درود

بعد از اینکه این فایل فشرده این پلاگین رو دریافت کردید از حالت فشرده خارج کنید و روی فایل PSDBreaker.air کلیک کنید!

معمولا به این طریق باید نصب بشه و حالا اگر احیانا در حین اجرا شدن(نصب) اگر درخواست شاخه داشت باید شاخه Plug-Ins رو معرفی کنید...

پیروز باشید

لینک به ارسال

من ابتدا متوجه نشدم که این این افزونه رایگان نیست و همچنین تست نکردم که نسخه تریال را چند بار میتوان استفاده کرد برای همین هنظور اگر از طرف مدیران سایت مشکلی نباشه آدرس یک سایت ایرانی رو جهت دریافت این پلاگین قرار میدم که البته فکر میکنم کرک شده باشه.

بعد هم اینکه در سایت سازنده آموزش استفاده موجود هست و اگر مشاهده کنید کاملا واضح است و طرز استفاده رو کامل توضیح داده.من روی فتوشاپ نسخه خاورمیانه تست کردم نصب شده البته سی اس 5 و فکر میکنم روی نسخه های پایین تر هم نصب بشه.

اگر اجازه دادند ادرس سایت رو در همینجا قرار میدم و از دوستان هم میخوام در اینجا اسپم نکنند و به محض اینکه اجازه داده شد همینجا ادرس رو قرار میدم البته اگر سرچ کنید به راحتی پیدا میکنید

لینک به ارسال

من از Adobe Photoshop CS5 Portable استفاده میکنم چطور نصبش کنم؟

کمی مشکل هست اگر برنامه بصورت پرتابل دارای فولدر مخصوص و با قابلیت دسترسی به همه اجزا است باید در پوشه پلاگین ها کپی بشود اینکار در نسخه های قبلی فتوشاپ آسان بود اما به دلیل استفاده نسخه 5 از Adobe Air فکر نمی کنم در نسخه پرتابل قابلیت بکار گیری داشته باشد

لینک به ارسال

با سلام

رضا جان شما خودتو مدیرید و نیازی به اجازه گرفتن از من نیست ....

در مورد لینک دادن به سایت هار وارز هم کار زیاد جالبی نیست ....

دوستان میتونند از همون لینک سازنه دریافتش کنند ....

یا حق

لینک به ارسال

با تشکر از جناب شمسی که به بنده لطف دارند

البته چون من معرفی کرده بودم و متوجه تریال بودن نشدم گفتم شرمنده دوستان نشم و من با قرار دادن لینک های وارز موافق نیستم و دوستان با جستجو میتوانند به راحتی پیدا کنند.

ولی اگر بعضی از دوستان نمیتوانند آموزش سایت اصلی رو ببیننند میتونم براشون دانلود کنم و در اینجا قرار بدم.

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام دوستان لطف کنید،منو راهنمایی کنید که چگونه در فتوشاپ 9 این نرم افزار نصب کنم.

لینک به ارسال

اگر کاملا توضیحات بالا رو خوندید و متوجه هستید برنامه به صورت تریال است و دائمی نیست استفاده کنید و یا در نت جستجو کنید.

برای استفاده کافی است آن را مانند دیگر نرم افزارها نصب کنید و مسیر نصب را پوشه پلاگین های فتوشاپ معرفی کنید.

:1:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...