رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

مشکلم در سایت اینست که اگر کسی عضو شود باید پیامی مبنی بر اینکه به ایمیل خود مراجعه کنید و لینک موجود را فعال سازی کنید نمیدهد و علاوه بر آن پس از وارد کردن مشخصات و کلیک بر روی دکمه عضویت همچنان در همان صفحه با فیلدهای خالی باقی میماند فکر میکنید مشکل از کجا میتواند باشد . در ضمن جدیدا" ماژول mod_vjtLogin را نصب کردم ولی قبل از نصب هم همچین مشکلی داشت. لطفا" راهنمائی کنید

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای ارسال ایمیل از smtp استفاده کنید.

جستجو کنید اطلاعات کافی بدست خواهید اورد اگر نیاوردید بگید اینجا قرار بدم.

برای مشکل دیگرتون شما افزونه ای امنیتی یا پلاگینی یا افزونه ی سئو که بهش شک دارید رو یکی یکی غیر فعال کنید ببینید مشکلش از کجاست.

برای من هم مشکلی این چنینی بود مشکل از یکی از پلاگین ها بود.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

دوست محترم ایمیل ارسال میشود ولی قبل از اینکه کاربر متوجه بشه که ایمیلی ارسال شده پیامی داده میشود ولی اون پیام ظاهر نمیشود. در مورد مشکل دوم روی سایت rsfirwall نصب کردم یعنی مشکل میتونه از این باشده لطف میکنید بیشتر راهنمائی کنید که چطور غیر فعال کنم، ممنون میشم

لینک به ارسال

با سلام

در مورد عدم نمایش پیام ها به کاربر پست زیر رو مطالعه کنید:

http://forum.joomina.ir/thread-3382-post-18652.html#pid18652

در خصوص غیر فعال کردن افزونه ها ، برای غیر فعال کردن پلاگین ها و ماژول ها از طریق مدیریت آنها از مسیر زیر :

مدیریت سایت / افزونه ها

در مورد کامپوننت ها از مسیر زیر:

مدیریت سایت / افزونه ها / نصب/حذف / تب کامپوننت ها (روی تیک های سبز رنگ کلیک کنید غیر فعال می شوند و برعکس)

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...