رفتن به مطلب
pamch

تغییر دکمه "اضافه کردن به شبد خرید" با لینک دلخواه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

می خواستم بدونم چطور می تونم به جای دکمه افزودن به سبد خرید لینک دلخواه برای هر محصول بذارم؟

مثلا به جای افزودن به سبد خرید یه گزینه بذارم مثلا خرید پستی که لینکش هم بره برای اون خرید پستی نه این که به سبد خرید چیزی اضافه بشه.

ممنون از همه دوستانی که جواب میدن.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

به انجمن جومینا خوش آمدید

لطفا بفرمائید از چه فروشگاه سازی استفاده می کنید تا دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنند؟

اسکریپت جداگانه یا افزونه های مرتبط با جوملا؟

موفق باشید

لینک به ارسال

ببخشید، من در عنوان تاپیک ذکر کرده بودم اما انگار عنوان طولانی شده بود و حذف شده!

من در واقع می خوام از ویرچومارت به صورت یه کاتالوگ استفاده کنم اما از طرفی هم می خوام هر محصول لینکی داشته باشی برای خرید پستی. فکر کردم اگه بشه دکمه اضافه کردن به سبد خرید رو به یه دکمه خرید پستی که برای هر محصول جدا تعریف بشه تبدیل کرد خوبه. شما پیشنهاد دیگه ای دارین با توجه به چیزی که من می خوام اجرا کنم؟!

لینک به ارسال

برای منظور شما بهترین راه استفاده از کامپوننت کاتالوگ ساز k2 است که در جومینا هم موجود است و فارسی شده و میتوانید در انتهای مطلب یک تصویر قرار دهید و به تصویر لینک مورد نظر را دهید البته میتوانید در این کامپوننت گالری تصاویر هم ایجاد کنید.البته چندین کامپوننت برای ایجاد کاتالوگ وجود دارد که اگر جستجو کنید به مطلب میرسید و صد البته دوستان و مدیران نظرشان را در این مورد خواهند گفت و شما میتونید بهتر تصمیم بگیرید!!

لینک به ارسال

ممنون از راهنمائیتون

کاملترین چیزی که شبیه به چیزی که من می خوام هست K2 هست اما ویرچومارت ماژول هایی که من می خوام رو داره و متاسفانه k2 هنوز همچین ماژول هایی رو نداره. همچنین نحوه نمایش کالا در قالبی که من دارم برای آماده میکنم خیلی شبیه به چیزیه که من می خوام به نسبت k2.

به خاطر همین دنبال راهی میگردم که بتونم این تغییر رو توی ویرچومارت بدم، نمونش رو هم دیدم، فکر میکنم توی نمونه سایت هایی که توسط جومینا کار شده بود، اما متاسفانه آدرس سایت رو ندارم! به خاطر همین از دوستان این جا میخوام من رو راهنمایی کنن.

ممنون از شما

لینک به ارسال

با سلام فکر کنم این تاپیک نیاز به توجه داره (چون خیلی از دوستان نیازمند هستند !!! ) - دوستان زیادی هستند که تک محصول هستند و می خواهند که با انتخاب دکمه اضافه به سبد خرید از کاربر اطلاعات ارسال بگیره نه اینکه به سبد اضافه بشه !؟

ممنون اگر راهنمایی کنید .:huh::huh::huh:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...