رفتن به مطلب
master89

نمایش محصولات ویرچومارت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من ویچومارت فارسی رو روی جوملا 2.5 نصب کردم. اما جواب نمیشه

خیلی بد شکل نمایش میده

میشه راهنمایی کنید ؟

http://portal.petpark.ir/index.php/shop

من فقط جوملا رو نصب کردم و بعدش ویرچومارت رو با اطلاعات نمونه نصب کردم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز شما باید برای نمایش محصولات، استایل تعریف کنید

یا علی

میشه بیشتر توضیح بدید ؟

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز شما برای نمایش محصولات فروشگاه ویرچومارت بصورت یکجا، باید در تنظیمات یک استایل براش بنویسید،

به زبان خودمونی واسه دور زدن این مشکل در صفحه نخست میتونید از ماژول های نمایش محصولات استفاده کنید

برای مثال در قالبتون که چند موقعیت داره، در هر موقعیت از یک ماژول استفاده نمایید

مثلا یک ماژول جدیدترین ها، یک ماژول پر فروش ترین ها، یک ماژول پر بازدیدها،...

یا علی

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز شما برای نمایش محصولات فروشگاه ویرچومارت بصورت یکجا، باید در تنظیمات یک استایل براش بنویسید،

به زبان خودمونی واسه دور زدن این مشکل در صفحه نخست میتونید از ماژول های نمایش محصولات استفاده کنید

برای مثال در قالبتون که چند موقعیت داره، در هر موقعیت از یک ماژول استفاده نمایید

مثلا یک ماژول جدیدترین ها، یک ماژول پر فروش ترین ها، یک ماژول پر بازدیدها،...

یا علی

آها ، پس یعنی همینجوری اگر بلد نباشم استایل بنویسم ، ویرچومارت بی فایده هست.

خوب فروشگاه دیگه ای مد نظر ندارید که راحت تر باشه کار باهاش ؟

لینک به ارسال

والا بنده در سایت خودم از جوم شاپینگ استفاده میکنم و در حد خودش بد نیست اما با امکانات خیلی خیلی پیشرفته ویرچو نیست

لینک به ارسال

سلام من یک پک آماده فروشگاهی رو نصب کردم. درست کار میکرد تا اینکه زبان فارسی رو روی جوملا نصب کردم. (زبان فارسی خود هسته جوملا ، چون انگلیسی بود)

الان دیگه توی سایت محصولات رو نمایش نمیده ، ماژول ها هم کار نمیکنه.

تو بخش ادمین هم میرم محصول بذارم این ارور رو میده :

vmError: exeSortSearchListQuery Table 'citrinwe_ppportal.ppp_virtuemart_products_fa_ir' doesn't exist SQL=SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS * FROM `ppp_virtuemart_products_fa_ir` as l JOIN `ppp_virtuemart_products` AS p using (`virtuemart_product_id`)group by p.`virtuemart_product_id` ORDER BY p.virtuemart_product_id DESC LIMIT 0, 10
       vmError: exeSortSearchListQuery Table 'citrinwe_ppportal.ppp_virtuemart_categories_fa_ir' doesn't exist SQL=SELECT c.`virtuemart_category_id`, l.`category_description`, l.`category_name`, c.`ordering`, c.`published`, cx.`category_child_id`, cx.`category_parent_id`, c.`shared` FROM `ppp_virtuemart_categories_fa_ir` l JOIN `ppp_virtuemart_categories` AS c using (`virtuemart_category_id`) LEFT JOIN `ppp_virtuemart_category_categories` AS cx ON l.`virtuemart_category_id` = cx.`category_child_id` WHERE cx.`category_parent_id` = 0 ORDER BY category_name ASC

که فکر میکنم از دیتا بیس باشه...

لینک به ارسال

دوستان اگه میشه یک نفر راهنمایی کنه

الان یک مشکل دیگه ، هیچ تنظیماتی رو در ویچومارت نمیشه ویرایش کرد.

وفتی دکمه ذخیره رو میزنم یک علامت # انتهای آدرس سایت قرار میگیره و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...