رفتن به مطلب
rojan

فروشگاه ساز- فرم

پست های پیشنهاد شده

با سلام1. در صورت امكان لينك فروشگاه ساز را در اين جا قرار دهيد من در جاهاي ديگر سرچ كردم و دوستان راهنمايي كردند د رسايت جومينا هست كه من متاسفانه پيدا نكردم

2. ميخواستم سايتي داشته باشم كه در آن افراد جويا ي كار فرم پر كنند و كارفرما ها هم فرم پر كنند و البته همه به همه فيلد هاي ديگران دسترسي نداشته باشند و امكان سرچ داشته باشد مثلا كارفرما اكر دنبال مهندس الكترونيك است سرچ كند و ليست افراد را داشته باشد

متشكرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

به سایت جومینا خوش امدید

اگر منظورتون استفاده از جوملا برای ایجاد فروشگاه آنلاین محصولات است باید از کامپوننت (افزونه) های موجود استفاده کنید که البته کامپوننت ویرچومارت که به فارسی هم ترجمه شده اینکار را انجام میدهد در جومینا یک بسته نصبی جوملا به همراه ویرچومارت وجود دارد که مخصوص اعضا است ولی شما میتوانید بر روی جوملای نصب شده خود ویچومارت را نصب کنید ولی برای امکان پرداخت انلاین توسط شبکه شتاب باید ماژول ان را خریداری کنید چون ماژول رایگان پرداختی وجود ندارد البته سایت الماس سی ام اس ماژول های پرداخت انلاین ویرچومارت را اماده کرده و با قیمت مناسب میفروشد

در سایت اصلی ویرچومارت اخرین ورژن قرار دارد البته زبان فارسی هم قرار داده شده و باید به کامپوننت اضافه شود.البته با یک جستجو در اینترنت میتوانید ویرچومارت فارسی را بیابید چون من جستجو کردم و در انجمن موردی یافت نشد

روش اضافه کردن زبان فارسی را دوستان حتما اموزش میدهند

برای کاریابی کامپوننت رایگانی ندیدم و در صورتی که رایگان وجود داشته باشه در انجمن قرار خواهیم داد شاید در سایتهای دیگر بتوانید تهیه کنید ولی در این سایت از ابتدا قانون کپی رایت رعایت شده و افزونه های تجاری قرار داده نخواهد شد برای دیدن این نوع افزونه ها به ادرس زیر مراجعه کنید

http://extensions.joomla.org/search?q=job

سعی میکنم در مورد ویرچو مارت فارسی اطلاعاتی برای شما ارسال کنم

برای دیدن سایت اصلی ویرچو مارت و دانلود به ادرس زیر مراجعه کنید

http://virtuemart.net/downloads

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...