رفتن به مطلب
mrt69

مشکل عجیب ؟؟؟!!!

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

من الان چند روزه 2 تا مشکل عجیب توی مدیریت جوملام پیداکردم

اولیش اینه که وقتی مدیریت پلاکین رو میزنم چیزی نمیاد و یه صفحه سفید باز میشه

دومیش اینه که وقتی توی مدیریت هر کدوم از منو ها گزینه جدید رو میزنم ارور زیر نمایش داده میشه

Fatal error: Class 'JTableMenu' not found in /home/unicloob/domains/unicloob.ir/public_html/administrator/components/com_menus/tables/menu.php on line 19

نمی دونم اصلا این مشکل از کجا اومده

جوملا رو یه بار دیگه هم اکسترکت کردم باز فایده نداشت

حتی نسخه های دیگه جوملا 1.5 هم اکسترکت کردم باز فرقی نکرد

سایت مشکلی نداره ولی مدیریت این 2 مشکل هست

دمو :

www.unicloob.ir

کسی می تونه کمک کنه ??

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

این اتفاق در جوملا معمولن بخاطر تداخل صورت میگره و منشاء اون معمولا پلاگین ها هستند.

راه کار این هست که آخرین افرونه هایی که نصب کردید رو حذف کنید ( علاوه بر حذف از محیط ادمین به دیتابیس هم مراجعه و آثار اون رو پاک کنید)

در اکثر موارد با این کار مشکل حل می شه. و اگر نشد کارتون سخت خواهد بود و باید جوملای جدیدی نصب و دیتابیس جوملای اصلی تون رو بهش اتصال بدید و به صورت موردی فایل های افزونه های نصب شده رو از جوملا ی قبلی به جوملای جدید منتقل کنید و هر بار تست کنید که اشکال دوباره ایجاد نشد.

در کل پیشنهاد می کنم اگر کارتون به مورد دوم کشیده شد بی خیال جوملا 1.5 بشید و جوملاتون رو به نسخه ی 2.5 بروز کنید تا با این کار با یک تیر دو نشون رو زده باشید.

یاعلی

لینک به ارسال

با تشکر از جناب پارسا

این توضیحات که فرمودید مربوط به مشکل اول بود یا دوم

یعنی

ایجاد ایتم جدید در منو ها

یا

صفحه سفید مدیریت پلاگین

؟؟؟!!

من تنها افزونه ای که تازگی نصب کردم همون پلاگین محدود کردن سطوح دسترسی هست که قبلا توی جاهای دیگه استفاده کرده بودم و مشکلی ایجاد نشده بود

بعد یه سوال :

مگه میشه دیتا بیس و جداول جوملا 1.5 رو به یه جوملا 2.5 متصل کنیم ؟؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

پلاگین را حذف کنید ، ببینید مشکل برطرف میشه یا نه

مگه میشه دیتا بیس و جداول جوملا 1.5 رو به یه جوملا 2.5 متصل کنیم ؟؟؟؟

خیر نمیشه (فقط جداول مربوط به هسته جوملا رو نمیشه اتصال داد) . البته منظور آقای پارسا این نبود

بلکه این بود که شما یه جوملای 1.5 جدید نصب کنید و مراحلی که ذکر شد رو تا انتها انجام بدید

در اکثر موارد با این کار مشکل حل می شه. و اگر نشد کارتون سخت خواهد بود و باید جوملای جدیدی نصب و دیتابیس جوملای اصلی تون رو بهش اتصال بدید و به صورت موردی فایل های افزونه های نصب شده رو از جوملا ی قبلی به جوملای جدید منتقل کنید و هر بار تست کنید که اشکال دوباره ایجاد نشد.

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

یه سوال من بیخیال قالب ها و افزونه ها و ..... نصبی رو جوملا 1.5 بشم

می تونم یه جوملا 2.5 نصب کنم بعد دیتابیسشو همون دیتا بیس قبلی بزارم تا مطالبم نمایش داده بشه ؟؟

ایا با این کار مطالبی که توی جوملا قبلیم ایجاد کردم بدون مشکل توی جوملا جدید نشان داده میشه ؟؟

لینک به ارسال

با سلام

خیر ، چنین کاری ممکن نیست . به دلیل اینکه ساختار هسته و دیتابیس هر دو جوملا با یکدیگر متفاوتند

برای اینکار میبایست به کمک افزونه ای همچون جی آپگرید عمل مهاجرت را انجام بدید

اما برای جداول اختصاصی برخی از افزونه ها این امکان وجود داره مثل جی کامنت و ... اما جداول هسته را نمیتوان منتقل نمود و باید بوسیله مهاجرت منتقل شوند

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...