رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان سوالی داشتم

اینکه چرا همه Jcomments رو به کومنتو و ... ترجیح میدن در صورتی که امکانات کامنتو از JComments بیشتره و جلوه ظاهری بهتری داره ؟

ممنون از دوستان که تایپیک رو به بخش مورد نظر انتقال دادین چنتا صفحه باز داشتم که باعث شد محل تایپیک اشتباه بشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

1- کاملن فارسی است

2- کاملن برای فارسی بهینه شده

3- رابط کاربری ساده و ارزشمندی داره

4- دارای سابقه ی بیشتری در زبان فارسی است و به طبع شناخت بیشتری در میان فارسی زبانان از جی کامنت وجود داره.

و نکاتی دیگر که مهمترین اون سلیقه هست. می تونید از کامنتو هم استفاده کنید اما من همچنان جی کامنت رو ترجیح می دم.

یاعلی

لینک به ارسال

آخه من دو ایراد بزرگ تو جی کامنت دیدم و اونم این بود که نمیشه از داخل خود کامپنت به نظر ها جواب داد

و دومی هم اینکه بدون تایید مدیر نظرات تو سایت نمایش داده نمیشه ( این رو مظمئن نیستم که نشه ولی من هر چی تو تنظیماتش گشتم نشد که پیدا کنم )

لینک به ارسال

سلام

شما بصورت مدیر هستید توی سایت لاگین کنید و دسترسی کاملی روی نظرات خواهید داشت و می تونید به کامنت ها جواب بدید.

برای اون مورد هم در بخش تنظیمات است. برای گروه عمومی بگردید و منتشر شدن پس از تایید مدیر را تنظیم کنید.

جی کامنت خیلی بیشتر از اینایی که گفتید امکانات دارد.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

سلام دوستان.

جی کامنت امکان نمایش نظرات بصورت pop up داره ؟؟؟ منظورم مثل قالبهای وبلاگی است

خیلی خوبه اگه بشه

لینک به ارسال

امکانات بک اند جی کامنت با کومنتو قابل مقایسه نیست.بک اند جی کامنت خیلی امکانات بیشتری داره.

ببخشید یه سوال دیگه جی کامنت پوسته های بهتری نداره ؟

تو سایت پشتیبانی جی کامنت یه سری امکانات گذاشته که با نصبشون جی کامنت زیبا تر میشه.مثلا آواتار ،رای دهی ها ی متفاوت و ...

و اگه خودت یکم سی اس اس بلد باشی میتونی یه تغییراتی بدی

لینک به ارسال

سلام به دوستان

من یه مشکل با جی کامنت دارم و اون اینه که وقتی نصبش میکنم شکل "ادامه مطلب"سایتو تغییر میده و خیلی زشت میشه

چیکار کنم این مشکل حل بشه؟

لینک به ارسال

سلام

جی کامنت یه پلاگین داره اسمش رو یادم رفته . ولی هم نصب شده است و هم فعال است.

به داخل تنظیمات اون پلاگین رفته و نوع ادامه مطالب رو به "جوملا" تغیر دهید. 2 یا 3 تا پلاگین بیشتر نداره زود پیدا خواهید کرد.

در پناه ایزد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...