رفتن به مطلب
larten660

فارسی سازی جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام من خیلی گشتم ولی جایی رو ندیدم که یاد داده باشه ویرچومارت 2 رو چطور فارسی کنیم . البته همه اینارو میدونم که ومینا فارسیش کرده ولی با بعضی قالب ها تمیخونه نمونش همین چند تا ست قبل تر که هیشگی جوابی براش نداشت

البته جایی خوندم باید براش xml نصب بسازیم

ممنون میشم اموزش بدین که فایل زبان فارسی رو برای ویرچومارت 2 کجا باید کپی کنیم و یا xml نصب رو چطور بسازیم

مشکل واقعا جدیه

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته همه اینارو میدونم که ومینا فارسیش کرده ولی با بعضی قالب ها تمیخونه نمونش همین چند تا ست قبل تر که هیشگی جوابی براش نداشت

با سلام

دوست عزیز ، میشه یه مقدار واضحتر مشکلتون رو مطرح کنید

مشکل شما با ترجمه است یا نحوه عملکرد افزونه ؟

معمولا ترجمه افزونه چندان در مشکلات دخیل نیست . ممکنه مشکل از قالبتون باشه

ممنون میشم اموزش بدین که فایل زبان فارسی رو برای ویرچومارت 2 کجا باید کپی کنیم و یا xml نصب رو چطور بسازیم

در این مورد هم جناب پارسا آموزش قرار داده اند کمی جستجو کنید خواهید یافت

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

والا جریان دقیقا اینجوری هست زمانی که قالب به صورت پیشفرض خود شرکت نصب میشه مشکلی نیست و همه چی درست هستش

ولی وقتی ویرچو مارت ارسی رو نصب میکنیم قسمت قیمت ها که تصویرش رو میتونین در زیر ببینین داخل سبد خرید نمیاد

این هم تصویر

http://www.jmdownload.ir/download.php?im...463141.jpg

شخصی راهنمایی کرد گفت خود ویرچومارت رو با قرار دادن فایل فارسی درست کنین که نمیدونم توو کدوم ادرس فایل رو قرار بدم

این هم آدرس سایت

www.sarzaminesabz.com

البته اگر کسی مایل بود وارد ادمین بشه یوزر و پس ادمین رو هم بدم

لینک تصحیح شده تصویر

http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13499463141.jpg

لینک به ارسال

با سلام

با قالب پیشفرض جوملا نیز تست کنید ببینید همین مشکل را دارید یا خیر . ممکنه مشکل از قالب باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

تنها یک سئوال اصلی اگر مشکل از قالب باشه میشه درستش کرد یا خیر چون از طرفی من این رو خریداری کردم از سایت و از طرفی چون بدون عضویت خریداری کردم برای پیشتیبانی مبلغی رو درخواست میکنن که با دلار این روز ها واقعا نشدنیه

البته این رو بگم قالب رو که نصب میکنم و به صورت انگلیسی هست مشکلی نداره تا فروشگاه فارسی میشه بدین شکل میشه

لینک به ارسال

با سلام

عرض کردم خدمتتون شما با قالب پیشفرض تست کنید تا معلوم بشه که ایراد از قالبه یا نه

اگر مشخص شد که ایراد از قالب نیست ، آخرین ورژن افزونه رو نصب کنید و با استفاده از فایل های زبان ورژن قبلی افزونه رو فارسی کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...