رفتن به مطلب
alisajadi

چند سوال در مورد طراحي قالب با فتوشاپ

پست های پیشنهاد شده

من چند تا سوال داشتم كه ممنون ميشم جواب بدين

١-ميشه ماژول و افزونه هاي جوملا رو توي قالبي كه فرمتش psd هست گذاشت؟ وقتي كه به html تبديل كردم چي؟بايد براي ماژول يا افزونه اي كه ميخوام تو قالبم بذارم جا بذارم و توي تبديل به html ماژول رو بذارم تو قالبم؟

٢-من توي كپي كردن و زنجير كردن چند تا تصوير به هم مشكل دارم و نميتونم مشكلم رو توضيح بدم،ميشه شما بگين چطوري زنجير و كپي ميكنن؟(تو فتو شاپ)

٣-اگه بخوام قالبي كه طراحي ميكنم چند تا صفحه متفاوت داشته باشه بايد صفحه ها رو جداگونه تو فتوشاپ طراحي كنم و وقتي كه خواستم تبديلش كنم صفحه ها رو وصل كنم؟(منظورم اينه كه مثلا براي بخش تماس با ما يه قالب جدا طراحي كنم و واسه ي صفحه اصلي يه قالب ديگه)

خيلي خيلي ممنون ميشم جواب بدين

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من چند تا سوال داشتم كه ممنون ميشم جواب بدين

١-ميشه ماژول و افزونه هاي جوملا رو توي قالبي كه فرمتش psd هست گذاشت؟ وقتي كه به html تبديل كردم چي؟بايد براي ماژول يا افزونه اي كه ميخوام تو قالبم بذارم جا بذارم و توي تبديل به html ماژول رو بذارم تو قالبم؟

٢-من توي كپي كردن و زنجير كردن چند تا تصوير به هم مشكل دارم و نميتونم مشكلم رو توضيح بدم،ميشه شما بگين چطوري زنجير و كپي ميكنن؟(تو فتو شاپ)

٣-اگه بخوام قالبي كه طراحي ميكنم چند تا صفحه متفاوت داشته باشه بايد صفحه ها رو جداگونه تو فتوشاپ طراحي كنم و وقتي كه خواستم تبديلش كنم صفحه ها رو وصل كنم؟(منظورم اينه كه مثلا براي بخش تماس با ما يه قالب جدا طراحي كنم و واسه ي صفحه اصلي يه قالب ديگه)

خيلي خيلي ممنون ميشم جواب بدين

سلام

1. خير فرمت psd مربوط به فايل هاي تصويري فتوشاپ مي باشد و يك قالب براي جوملا محسوب نمي شود . قسمت دوم خير بايد با ساختار قالب هاي جوملا طراحي شود.

دوست عزيز پيشنهاد مي كنم در ابتدا سعي كنيد ساختار قالب جوملا را بشناسيد چون اين موضوع به درك بهتر آن كمك زيادي مي كند.

دوست عزيز فتوشاپ يك بخشي از كار است كه مربوط به طراحي مي شود و شما طرح اوليه را به كمك آن ايجاد مي كنيد براي طراحي و ساخت يك قالب نياز به آشنايي با كد هاي html css php داريد.

2. بله شما مي توانيد به آن قسمت قالب ديگري اختصاص دهيد .

آموزش هاي طراحي قالب موجود در انجمن را مطالعه كنيد و با كمي جستجو مي تونيد متوجه موضوع شويد .

لینک به ارسال

با ساختار قالب هاي جوملا طراحي كنم يعني چي؟

من آموزش هاي آقاي شيخي رو كه تو فروشگاه بود خريدم

لینک به ارسال

١-ميشه ماژول و افزونه هاي جوملا رو توي قالبي كه فرمتش psd هست گذاشت؟ وقتي كه به html تبديل كردم چي؟

دوست عزيز بعد از تبديل تازه شما يك قالب html در اختيار داريد نه يك قالب جوملا ، بايد كدهاي جوملا را درون اين قالب قرار دهيد

يك قالب ساده جوملا حداقل بايد شامل اين فايل ها و پوشه ها باشد .

‌‌‌[css [folder

[images [folder

index.php

templateDetails.xmll

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...