رفتن به مطلب
a621

خطا در هنگام مهاجرت از 1.5 به 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

لطفا کمک کنید.

وقتی می خوام جوملا رو ارتقا بدم این error رو میده :

==========
[decompress]

1

==========
[install_config]

1

==========
[install_db]

==========
[1] [users]

==========
[2] [categories]

.

==========
[3] [content]

JLIB_DATABASE_ERROR_INVALID_PARENT_IDJLIB_DATABASE_ERROR_INVALID_PARENT_IDJLIB_DATABASE_ERROR_INVALID_PARENT_IDJLIB_DATABASE_ERROR_ARTICLE_UNIQUE_ALIASCOM_CONTENT_WARNING_PROVIDE_VALID_NAMEJLIB_DATABASE_ERROR_ARTICLE_UNIQUE_ALIASJLIB_DATABASE_ERROR_ARTICLE_UNIQUE_ALIASJLIB_DATABASE_ERROR_INVALID_PARENT_IDJLIB_DATABASE_ERROR_ARTICLE_UNIQUE_ALIASJLIB_DATABASE_ERROR_ARTICLE_UNIQUE_ALIASJLIB_DATABASE_ERROR_INVALID_PARENT_IDJLIB_DATABASE_ERROR_ARTICLE_UNIQUE_ALIASJLIB_DATABASE_ERROR_ARTICLE_UNIQUE_ALIASJLIB_DATABASE_ERROR_INVALID_PARENT_IDJLIB_DATABASE_ERROR_INVALID_PARENT_IDJLIB_DATABASE_ERROR_INVALID_PARENT_IDJLIB_DATABASE_ERROR_INVALID_PARENT_IDJLIB_DATABASE_ERROR_INVALID_PARENT_ID

==========
[undefined] [undefined]

Fatal error:  Uncaught exception 'Exception' with message 'Illegal mix of collations (utf8_unicode_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,IMPLICIT) for operation '=' SQL=SELECT  m.id, m.menutype, m.name AS title, m.alias, m.link, m.type, m.published, m.parent AS parent_id, e.extension_id AS component_id, m.sublevel AS level, m.ordering, m.checked_out, m.checked_out_time, m.browserNav, m.access, m.params, m.lft, m.rgt, m.homeFROM jos_menu AS mLEFT JOIN jos_components AS c ON c.id = m.componentidLEFT JOIN j25_extensions AS e ON e.element = c.optionORDER BY m.id DESC' in D:\wamp\www\Joomla-2.5\mysait\administrator\components\com_jupgrade\includes\jupgrade.class.php:347Stack trace:#0 D:\wamp\www\Joomla-2.5\mysait\administrator\components\com_jupgrade\includes\migrate_menus.php(234): jUpgrade->upgrade()#1 D:\wamp\www\Joomla-2.5\mysait\administrator\components\com_jupgrade\includes\controller.php(85): jUpgradeMenu->upgrade()#2 {main}  thrown in D:\wamp\www\Joomla-2.5\mysait\administrator\components\com_jupgrade\includes\jupgrade.class.php on line 347

لاگ کامل رو گذاشتم و همین جور چندتا خط آخر رو تکرار می کنه و اتفاقی نمیفته و اگه ساعت ها هم ولش کنی تموم نمیشه.

کالکشن حدول های دیتابیس 1.5 هم utf8_general_ci هست ولی دیتابیس latin1_swedish_ci که به utf8_general_ci و utf8_unicode_ci هم تبدیل کردم و امتحان کردم بازم همین error رو داد.

من از jUpgrade نسخه 2.5.2 انگلیسی و روی local و پک Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package که توی پوشه tmp هست استفاده می کنم و wamp.

خواهشا کمک کنید الان 3 روزه هرکاری می کنم تبدیل نمیشه توی نت و سایتهای en هم خیلی گشتم ولی مشکل حل نشد.:x (58):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من از jUpgrade نسخه 2.5.2 انگلیسی و روی local و پک Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package که توی پوشه tmp هست استفاده می کنم

دوست عزیز ، اولا" بسته ای که فرمودید برای مهاجرت مناسب نیست . اون بسته رو میشه باهاش یه جوملا 2.5.4 نصب کرد

برای مهاجرت میبایست از بسته های آپدیت استفاده بشه

خود جی آپگرید این کار رو براتون انجام میده و آخرین نسخه رو دانلود میکنه و بروزرسانی رو انجام میده . البته یه مقدار باید سرعت اینترنتتون بالا باشه که دچار تایم اوت و دانلود ناقص نشید

اگر مشکل دانلودش رو دارید بگید تا براتون فایلش رو قرار بدم

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون.

Joomla_2.5.6-Stable-Update_Package رو دانلود کردم ولی بازم Error قبلی رو داد.

فک کنم مربوط collations دیتابیس بشه ولی نمیدونم چه جوری باید درستش کنم.:(:(:(:(:(:(

لینک به ارسال

با سلام

بسته را از لینک زیر دریافت کنید و در پوشه tmp یکبار اکسترکت کنید . یعنی فقط همون دو تا فایل تو پوشه tmp قرار بگیره

فایل index.html را حذف نکنید

متاسفانه امکان آپلود در آپلود سنتر جومینا نبود

http://uplod.ir/yzoeljmlg6w2/jupgrade_UnzipFirst.zip.htm

این همون بسته ای هست که جی آپگرید خودش دانلود میکنه . شما در تنظیمات skip download را روی yes قرار دهید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

یه دنیا ممنون از کمکت مشکل حل شد.:D:D:D:D:D:D:D:D

خیلی وقت بود باهاش درگیر بودم.

لینک به ارسال

سلام من در هنگام مهاجرت با این پیغام روبرو شدم لطفا راهنمایی کنید.

(بعد از install جوملا  با ین پیغام میمونه) Migrating undefined

Checking DONE

==========
[decompress]

1

==========
[install_config]

==========
[cleanup]

==========
[install_db]

==========
[undefined] [undefined]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...