رفتن به مطلب
sadaf3d

اسلاید شو با تغذیه از مطلب نه مجموعه

پست های پیشنهاد شده

سلام.

میخاستم اگه شما تو تجربتون با جوملا این چیزی رو که من میخام ،دیدید،لطفا معرفی کنید و راهنمایی کنید که خیلی گیر افتادم

من میخام یه اسلاید شو مطلب و تصویر داشته باشم که به جای اینکه یه مجموعه بهش معرفی کنم تا بره آخرین مطالبش رو به همراه تصویر بیاره نشون بده، بتونم بهش یه سری مطالب خاص رو که خودم انتخاب کردم و ممکنه از مجموعه های مختلف باشه رو معرفی کنم و بره همونا رو برداره بیاره اسلاید شو کنه.

شناسوندن مطالب به اون اسلاید شو میتونه به هر صورتی باشه (نوشتن آی دی مطلب در اسلاید شو و یا انتخاب مستقیم اون مطلب و یا ...)

من یه چیزی پیدا کردم تو جوملا جهانی که سورس اون برای تغذیه میتونه آی دی مطلب و هم مجموعه باشه اما با قالبم مشکل داره مثل اینکه یا اصلا با زبان فارسی مشکل داره میشه یکی اینو هم ببینه و به ما کمک کنه؟

http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/articles-display/articles-showcase/18637?qh=YToyMTp7aTowO3M6Mzoic290IjtpOjE7czo3OiJhcnRpY2xlIjtpOjI7czo4OiJhcnRpY2x%E2%80%8BlcyI7aTozO3M6OToiYXJ0aWNsZSdzIjtpOjQ7czo4OiInYXJ0aWNsZSI7aTo1O3M6OToiYXJ0aWNsZXM%E2%80%8BnIjtpOjY7czoxMDoiYXJ0aWNsZXMncyI7aTo3O3M6ODoiYXJ0aWNsZSciO2k6ODtzOjk6IidhcnRpY2x%E2%80%8BlJyI7aTo5O3M6MTA6IidhcnRpY2xlcyciO2k6MTA7czoxMDoiYXJ0aWNsZXMnLiI7aToxMTtzOjY6InN%E2%80%8BpbXBsZSI7aToxMjtzOjY6InNsaWRlciI7aToxMztzOjc6InNsaWRlcnMiO2k6MTQ7czo3OiJzbGlkZXI%E2%80%8BnIjtpOjE1O3M6ODoic2xpZGVyJ3MiO2k6MTY7czoxMToic290IGFydGljbGUiO2k6MTc7czoxODoic29%E2%80%8B0IGFydGljbGUgc2ltcGxlIjtpOjE4O3M6MTQ6ImFydGljbGUgc2ltcGxlIjtpOjE5O3M6MjE6ImFydGl%E2%80%8BjbGUgc2ltcGxlIHNsaWRlciI7aToyMDtzOjEzOiJzaW1wbGUgc2xpZGVyIjt9

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

تاپیک زیر راببینید . تو اون تاپیک افزونه ای رو معرفی کردم که شرطی رو که شما میخواهید داره

البته لینک دموی افزونه مشکل داره ولی من خودم قبلا" اونو روی لوکال تست کردم

ممکنه بنا به شرایط قالبتون کمی نیاز به بهینه سازی هم داشته باشه

http://forum.joomina.ir/thread-12341.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

از افزونه زیر استفاده کنید

اینجا کلیک کنید

این افزونه با جوملا 2.5 و جوملا 1.5 سازگاری داره

من خودم در سایت زیر از همین افزونه استفاده کردم

www.tazehtarinha.com

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...