رفتن به مطلب
shahryar warez

درخواست همکاری در فارسی سازی افزونهmobil joomla

پست های پیشنهاد شده

13203.png

با سلام خدمت شما دوستان گرامی امروز یک افزونه ای رو در سایت جوملا org دیدم که خیلی جالب بود

چون یک ویژگی هایی داشت این بود که برای چند نسخه موبایل یک حالت خاص هایی داشت منظور این بود که سفارشی ساری می کرد اما باید حتما در سایتش عضو می شدید که به صورت رایگان برای دانلود می زاشت

دوستان اگه کسی مایل هست این افزونه رو فارسی کنیم چون کارش کمی زیاد هست

توضیحات انگلیسی در مورد این افزونه

Mobile Joomla! is the best and easiest wayto create mobile version of your Joomla! site compatible with iPhone,Android, Blackberry, Nokia, WAP and iMode phones.

Feature Highlights:

* Advanced User Agent detection (Tera-Wurfl, WURFL, Compact WURFL, fixed..)
* Multi site support
* Advanced image adaptation
* Flexible layout settings
* Sub-domain redirection
* Custom templates per device category
* Menu exclusion per device category
* Fully customizable with different modules and templates
* Compatibility with 3rd party extensions, modules and components

برای دانلود اون می تونید از سایت اصلی اون مراجعه کنید

لینک در جوملا اورگ

کلیک کنید

1.gif

لینک سایت سازنده چون باید عضو بشوید به درخواست طراح اون این افونه رو در جومینا آپلود نکردم

کلیک کنید

با تشکر شهریار

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شهریار جان

با مسئول بخش الحاقات و ترجمه ( محمد رزاقی) هماهنگی کن تا این کار با روش اصولی و سریعتر به نتیجه برسه

موفق باشید

لینک به ارسال

آقای

ستار رضايي بنده ون دوست ندارم این افزونه ای که فارسی می کنیم به اسم جومینا ثبت بشه مثلا دوستانی که می خواهند در سایت جومینا اکانت بگیرند باید حق انتشار رو بدن به جومینا

ولی من حتما باید اسمم کامل و اسم سایتم هم در کلیه فایل ها زبان باشد که با اسم من نصب بشود بخاطر همین من در اینجا پست زدم اگر آقای رزاقی این چنین شرایطی که اسم خودم باشه و اسم سایتم

خودم به تنهایی فارسی می کنم با اینکه کارش خیلی زیاده

لینک به ارسال

هر نامی که برای فایل انتخاب می کنید حتما باید در هاست جومینا آپلود بشه. در صورتی که غیر از این باشد پاک می شود. و این مطلب بارها اعلام شده است.

لینک به ارسال

آقای دولت شاهی شما اول ببنید من کدوم فایل رو در هسات جومینا آپلود نکردم

راستی اگه تعداد پست های بنده و تاریخ عضویت بنده رو در انجمن ببنید و سابقه من خیلی راحت می شه فهمید که من تاحالا 40000000 بار قوانین رو مطالعه کردم

با تشکر شهریار

لینک به ارسال

در رعایت قوانین هیچ تفاوتی بین کاربران و حتی مدیران نمی بینم. برای همه لازم الاجراست و تبعیض قائل نخواهم شد

ضمنا هیچ ادعایی مبنی بر اینکه شما از هاست لینک دهی نکردید مطرخ نشده. نگران نباشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...